Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ SOUSEDSTVÍ PRO NOČNÍ ŽIVOT
Váš Simík sedí přitulen ke své přítelkyni na lavičce v parku. Nejenže mohou obdivovat odraz měsíčního světla na jezírku, ale vidí také restauraci přes ulici a noční klub hned vedle ní. Simíci nyní vidí sousední budovy a mohou navštívit jiný pozemek pouhým klepnutím na něj! Chcete-li jet do centra nebo navštívit jiné sousedství, zavolejte telefonem taxi nebo klepněte na auto vašeho Simíka.

Restaurace: Dokážeme uspokojit všechny potřeby vašich Simíků týkající se navštěvování restaurací - od jídelny ve stylu 50. let až po vybraný podnik nejvyšší kvality. Zaskočte na něco rychlého na zub, zatímco jste ve městě, nebo si dopřejte romantickou schůzku při svíčkách.

Kuželkářské dráhy: Nejsou to jen úžasná trička, co přitahuje Simíky na kuželkářskou dráhu. Je to neodolatelné vzrušení z povalení všech deseti kuželek.

Noční kluby: Tančete, dokud vám budou síly stačit, v některém ze spousty stylových klubů, kterými je centrum poseto.

NOVÝ SYSTÉM SCHŮZEK
Pošlete svého Simíka na rande a sledujte, jak jeho milostný život rozkvete. Schůzky jsou skvělým způsobem, jak rychle rozvíjet vztahy. Partnera či partnerku svému Simíkovi vybírejte pečlivě, protože nevyrazí jen tak s někým. Každý Simík je přitahován k některým Simíkům, které potká, zatímco jiní ho vůbec nezajímají. Najděte ten pravý protějšek a sledujte, jak to bude jiskřit.

NOVÝ SYSTÉM RESTAURACÍ
Simíci již nepotřebují vysoké dovednosti vaření, aby si mohli vychutnat vybraná jídla. Vezměte je do restaurace a požádejte servírku nebo číšníka o uvedení na místo. Potom mohou Simíci relaxovat a povídat si, zatímco je číšníci obsluhují. A pokud to správně zařídí, pak možná ani nebudou muset zaplatit.

NOVÝ SYSTÉM PŘITAŽLIVOSTI A CHEMIE
Vašemu Simíkovi se může někdo jiný docela zamlouvat, ale bez určité zvláštní magie je budování romantického vztahu během na dlouhou trať. Šetřete své milostné úsilí pro vhodnějšího Simíka. Simíci s dobrou vzájemnou chemií mohou své vztahy rozvíjet mnohem snáze a rychleji.

Dobrou chemii vašeho Simíka s někým jiným poznáte tak, že se u této osoby na panelu vztahů vašeho Simíka objeví blesky. Pokud váš Simík pomyslí na Simíka, ke kterému je přitahován, objeví se kolem jeho myšlenkové bubliny srdcový obláček.

Simíci na lovu nyní mohou posoudit své milostné šance rychleji. Klepněte na svého Simíka, vyberte příkaz PROHLÉDNOUT SI OKOLÍ a uvidíte, z koho se mu rozbuší srdce.

Přitažlivost vašeho Simíka k někomu jinému také ovlivňují věci, které ho vzrušují a odrazují. Při tvorbě Simíka najdete na obrazovce Aspirace novou kartu, kde můžete tyto faktory nastavit. Dříve vytvoření Simíci budou mít v inventáři jednorázový lektvar zvaný ReNuYu Porta-Chug, pomocí kterého můžete nastavit, co je vzrušuje a odrazuje.

NOVÁ HERNÍ MOŽNOST - VOZIDLA
Dny, kdy váš Simík musel sedět a čekat na odvoz, jsou pryč. Simíci si nyní mohou pořídit automobil, kterým budou jezdit do práce, do centra nebo v něm budou jen tak sedět na příjezdové cestě a užívat si. K dispozici je pět různých typů aut od rodinného vozu až po sportovní žihadlo a každý model je nabízen v několika barvách.

Abyste mohli auto zakoupit (a umístit), musí mít váš Simík příjezdovou cestu. Chcete-li ji postavit, přejděte do režimu výstavby a vyberte ikonu garáže. Jakmile bude příjezdová cesta hotova, můžete si koupit automobil a umístit jej na cestu.

Chcete-li změnit, který Simík (v rámci stejné domácnosti) je majitelem auta, klepněte na auto a vyberte příkaz ZMĚNIT MAJITELE.

Až váš Simík našetří dost peněz na sportovní vůz, o kterém vždy snil, bude jej chtít ochránit před nepřízní počasí. Chcete-li na konec příjezdové cesty přidat garáž, musíte na konec původní cesty přidat prodloužení. Dále je třeba umístit mezi tyto dvě části příjezdové cesty garážová vrata. Potom můžete od garážových vrat postavit kolem prodloužení příjezdové cesty zeď a přidat střechu. Garáž můžete postavit jako samostatnou stavbu nebo ji přidat ke stávajícímu domu.

NOVÁ ASPIRACE
Požitky: Simíci s touhou po požitcích milují vše, co se týká zábavy a pohodlí, a nesnášejí práci a stres. Ať jsou ve městě nebo odpočívají doma, jejich vrcholným cílem je mít život plný luxusu a radostí.

NOVÉ PŘEDMĚTY
Rozšíření The Sims 2 Noční život obsahuje více než 125 nových herních předmětů včetně následujících:

Ocenění:
Koule ReNuYu Senso: Tato úchvatná hračka dokáže změnit životní aspiraci vašeho Simíka a převrátit tak jeho život naruby. Kouli můžete zakoupit na panelu Ocenění za aspiraci za aspirační body, které Simík získá uspokojováním svých přání.

Předměty:
Pult pro DJe: Ponořte se do beden a vytáhněte ten nejžhavější vinyl.
Pokerový stolek: Šikovným hraním karet můžete vydělat Simoleony a získat uznání ostatních karbaníků.
Koule Electro Dance: Tanec v této kouli je dobrý způsob, jak rozvíjet tělesné schopnosti. Simíci bez tělesných schopností by si však měli dávat pozor - není to tak snadné, jak to vypadá.
Zařízení karaoke: Prozpěvujte si písničky, které máte rádi, a udělejte dojem na přátele nebo tak lákejte svou novou lásku.
Rakev: V saténovém pohodlí rakve a nejlepší konstrukci, jaká je za Simoleony k mání, mohou vaši Simíci citliví na sluneční světlo trávit pokojně chmurné chvilky odpočinku.
Fotoautomat: Tato všudypřítomná kabinka poskytne vzpomínku na noc plnou zábavy nebo částečné soukromí, kam se lze uchýlit s jiným Simíkem.

NOVÉ STYLY
Rozšíření The Sims 2 Noční život nabízí nové způsoby stavění a výzdoby domů vašich Simíků, nové oděvy k osvěžení jejich šatníků a nové předměty ke zpestření jejich životů.

Pozemky můžete navrhovat pomocí kolekcí ve čtyřech nových stylech: Kuželky, Auta (pouze domácí pozemky), Noční klub a Restaurace. Přístup k těmto kolekcím získáte přechodem do režimu nákupu nebo výstavby a klepnutím na ikonu Sbírky. Není-li uvedeno jinak, jsou tyto kolekce k dispozici jen na obecních pozemcích.

NOVÉ NEHERNÍ POSTAVY
Cikánská dohazovačka
Za málo peněz většinou dostanete málo muziky. Vhodnost osoby, kterou vám dohazovačka nabídne jako partnera či partnerku, do značné míry závisí na tom, kolik Simoleonů vložíte do její nenasytné dlaně. Dohazovačka přijme jako „dar“ libovolnou částku do 10000 Simoleonů. Pokud má váš Simík peněz nazbyt, nešetřete - brzy může zahořet plamen lásky.
Dohazovačka má také v rukávu drobnost, které říká Lektvar lásky č. 8,5. Za správnou cenu si může váš Simík trochu loknout a dočasně maximalizovat svou přitažlivost.

Upíři:
Tito obyvatelé temnot si užívají noc jako nikdo jiný, avšak Simíci stižení kletbou upírství nesnášejí sluneční světlo. Simíka-upíra, který zapomene na čas a zůstane venku po svítání, čeká utrpení. Bude-li chodit venku za dne, jeho potřeby vyletí vzhůru a brzy umře. Chcete-li svého upírského Simíka udržet za dlouhých, jasných dnů v pohodlí, investujte do útulné rakve. Rakve jsou hermeticky uzavřeny, aby nepropouštěly protivné paprsky světla, které by rušily Simíka ve spánku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář