Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové aktivity

Zaměstnejte svého Simíka novými aktivitami, při kterých se pobaví, získá nové dovednosti a seznámí se s jinými Simíky naladěnými na stejnou notu.

* Oblíbené záliby
- Čím více se budou Simíci věnovat určité činnosti, tím více si danou aktivitu oblíbí. Na druhou stranu, čím víc se pro takovou aktivitu nadchnou, tím více se jí musí věnovat, aby si své nadšení udrželi. Naštěstí zároveň platí, že jak se jejich zájem o danou aktivitu zvyšuje, získávají přístup k novým možnostem a způsobům, jak ji provozovat, od odborných diskuzí s ostatními Simíky po surfování na internetu a čtení novin.

* Přirozený talent
- Některé záliby jsou pro Simíky od počátku přitažlivější než jiné. Jakmile Simík objeví aktivitu, která se mu opravdu líbí a které by se rád věnoval, objeví se zpráva, která vás o tom bude informovat. Můžete si také prohlédnout panel zálib. Pokud je některá z aktivit stříbrně orámována, znamená to, že pro ni má váš Simík přirozený talent. Může se stát, že budete potřebovat několik pokusů, než takovou aktivitu naleznete.

* Sedmé nebe
- Jakmile Simík dosáhne nejvyššího stupně nadšení pro svou zálibu, je možné, že se ve chvíli, kdy se jí věnuje, ocitne „v sedmém nebi“. Pokud k tomu dojde, ponoří se do dané činnosti tak, že přestane vnímat, co se kolem něj děje. Takového Simíka poznáte podle zářivé aury, která jej obklopuje.

* Společné zájmy
- Simíci se mohou o své záliby dělit s ostatními. Mohou tak posilovat své vzájemné vztahy, získávat nové přátele a seznamovat je se svou vášní.

* Pozvání do klubu
- Jakmile Simík prokáže dostatečné nadšení pro některou aktivitu (tím, že získá dost zájmových bodů), navštíví ho zástupce tajného spolku, který danou zálibu zaštiťuje. Věnuje Simíkovi členskou kartu, kterou uvidíte na panelu zálib. Simík bude od této chvíle moci navštěvovat tajné pozemky, které se k této zálibě váží. Mohou s sebou na návštěvu tajného pozemku vzít i kamaráda, který není členem spolku.

Nová zaměstnání
Pět nových zaměstnání Simíkům umožní, aby se své vášně nemuseli vzdávat ani v pracovní době. Je něco lepšího, než mít práci, která je zároveň i koníčkem? Prohlédněte si následující kariéry, jestli mezi nimi nějakou takovou nenajdete.

* Bavič
- Charismatičtí Simíci, kteří se rádi hřejí ve světle reflektorů, budou v tomto zaměstnání doslova zářit. Začínají na malém pódium jako komici a baví své publikum. Budou-li zdárně šplhat po zábavním žebříčku, dosáhnou magického vrcholu jako světoznámí iluzionisté.

* Tanečník
- Váš Simík začíná jako instruktor aerobiku, pomáhající ostatním k dokonalému tělu, ale se správnou kombinací dovedností si může vytančit přední místo v baletním světě.

* Architekt
- Simík začne postupně budovat svou kariéru jako míchač betonu, a když správně namíchá mechanické a logické dovednosti, postaví si s trochou píle schody až k pozici světově uznávaného projektanta měst.

* Agent
- Dráha simíkovského agenta začíná v kanceláři soukromého očka, ale znalost a procvičování metod sbírání informací ji může prodloužit až na židli ředitele tajné zpravodajské služby SCIA.

* Oceánolog
- Skromné kariérní začátky, zahrnující porcování ryb, jsou úvodem k zaměstnání pro všechny Simíky, kteří milují moře, a pokud prokáží své schopnosti, setkají se možná se samotným Poseidonem.

Další novinky
Kromě porce nové zábavy pro své Simíky naleznete v tomto herním rozšíření ještě několik speciálních novinek pro vylepšení vašeho zážitku ze hry.

* Nové vedlejší životní aspirace
- Pokud měl váš Simík pocit, že ho jedna životní aspirace příliš omezuje v rozletu, má nyní možnost zvolit si i druhou! Otevřete panel ocenění za aspiraci a klepněte na ikonu Výhody životní aspirace. Získáte tím informaci o tom, kolik aspiračních bodů váš Simík může použít.

* Výhody celoživotní aspirace
- Kdykoliv Simík zažije významnou životní událost (svatbu, narození prvního potomka apod.), získá aspirační body, které může utratit za speciální výhody v závislosti na jeho aspiraci či aspiracích. Tyto výhody jsou rozděleny do čtyř kategorií: potřeby, práce, hlavní aspirace a vedlejší aspirace. Některé výhody se mohou objevit ve více kategoriích.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

stranky

(bozi, 27. 5. 2010 13:17)

tyhle stranky rozhodně NEjsou "boží"