Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

klippan filt rosa

(klippan filt rosa, 18. 2. 2021 15:02)


It's an amazing paragraph in favor of all the online visitors; they will get advantage from it I am sure. klippan filt rosa devsyp.prizezwom.com/relaxation/klippan-filt-rosa.php

alla våra ligg flashback

(alla våra ligg flashback, 18. 2. 2021 12:59)


It's in reality a great and helpful piece of information. I am glad that you just shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thank you for sharing. alla våra ligg flashback reni.sewomenpriz.com/beauty/alla-vra-ligg-flashback.php

ip only eller telia

(ip only eller telia, 17. 2. 2021 12:41)


I seriously love your site.. Very nice colors & theme. Did you develop this amazing site yourself? Please reply back as I'm attempting to create my own blog and would love to know where you got this from or exactly what the theme is called. Appreciate it! ip only eller telia visri.wommmewt.com/useful-tips/ip-only-eller-telia.php

kalkfläckar på bilen

(kalkfläckar på bilen, 17. 2. 2021 4:34)


You could definitely see your expertise within the work you write. The arena hopes for even more passionate writers such as you who aren't afraid to mention how they believe. All the time follow your heart. kalkfläckar på bilen flatm.prizezwom.com/music/kalkflaeckar-p-bilen.php

hills sensitive skin

(hills sensitive skin, 17. 2. 2021 1:54)


Does your blog have a contact page? I'm having a tough time locating it but, I'd like to send you an email. I've got some recommendations for your blog you might be interested in hearing. Either way, great blog and I look forward to seeing it grow over time. hills sensitive skin ibre.wommmewt.com/beauty/hills-sensitive-skin.php

hills kattmat återförsäljare

(hills kattmat återförsäljare, 16. 2. 2021 13:55)


I’m not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your website to come back later on. Many thanks hills kattmat återförsäljare eddf.sewomenpriz.com/sport/hills-kattmat-terfoersaeljare.php

johannesört 300 mg

(johannesört 300 mg, 16. 2. 2021 6:59)


Thanks for ones marvelous posting! I genuinely enjoyed reading it, you're a great author.I will be sure to bookmark your blog and may come back later in life. I want to encourage one to continue your great work, have a nice afternoon! johannesört 300 mg mentli.prizezwom.com/sport/johannesoert-300-mg.php

hotell göteborg gothia towers

(hotell göteborg gothia towers, 15. 2. 2021 8:40)


Somebody essentially lend a hand to make seriously posts I would state. This is the first time I frequented your web page and up to now? I surprised with the analysis you made to make this actual put up extraordinary. Wonderful job! hotell göteborg gothia towers lindmo.prizezwom.com/decorations/hotell-goeteborg-gothia-towers.php

botox mot migrän

(botox mot migrän, 15. 2. 2021 3:06)


Wonderful blog! I found it while surfing around on Yahoo News. Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News? I've been trying for a while but I never seem to get there! Thank you botox mot migrän abli.sewomenpriz.com/decorations/botox-mot-migraen.php

äppelpaj smulpaj havregryn recept

(äppelpaj smulpaj havregryn recept, 14. 2. 2021 18:27)


I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to come back in the future. Many thanks äppelpaj smulpaj havregryn recept frome.wommmewt.com/travels/aeppelpaj-smulpaj-havregryn-recept.php

jysk stolar rea

(jysk stolar rea, 14. 2. 2021 9:49)


It's a shame you don't have a donate button! I'd definitely donate to this outstanding blog! I guess for now i'll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to brand new updates and will share this site with my Facebook group. Talk soon! jysk stolar rea probu.prizezwom.com/beautiful-things/jysk-stolar-rea.php

Topic

(HAMBERRY22, 14. 2. 2021 2:33)

Ремонт DANAHER MOTION SERVO MOTOR BRUSHLESS SQ. FRAME EXP PF VITON SEAL - R32GEAP-R2-NS-VS-00 https://prom-electric.ru/remont-danaher-motion-servo-motor-brushless-sq-frame-exp-pf-viton-seal-r32geap-r2-ns-vs-00/ Диагностика DANAHER MOTION SERVO MOTOR BRUSHLESS SQ. FRAME EXP PF VITON SEAL, R32GEAP-R2-NS-VS-00. Доставка.

ving privat pool

(ving privat pool, 14. 2. 2021 2:24)


You actually make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be actually something which I think I would never understand. It seems too complex and very broad for me. I'm looking forward for your next post, I will try to get the hang of it! ving privat pool soti.sewomenpriz.com/sport/ving-privat-pool.php

plötslig stark smärta i foten

(plötslig stark smärta i foten, 13. 2. 2021 11:03)


Very good info. Lucky me I recently found your site by chance (stumbleupon). I've saved it for later! plötslig stark smärta i foten neubl.prizezwom.com/sport/ploetslig-stark-smaerta-i-foten.php

japanskt spa stockholms skärgård

(japanskt spa stockholms skärgård, 13. 2. 2021 7:04)


I'm truly enjoying the design and layout of your website. It's a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire out a developer to create your theme? Exceptional work! japanskt spa stockholms skärgård chera.sewomenpriz.com/beauty/japanskt-spa-stockholms-skaergrd.php

hög feber 1 åring

(hög feber 1 åring, 12. 2. 2021 19:08)


My coder is trying to convince me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the costs. But he's tryiong none the less. I've been using Movable-type on numerous websites for about a year and am anxious about switching to another platform. I have heard fantastic things about blogengine.net. Is there a way I can transfer all my wordpress posts into it? Any help would be greatly appreciated! hög feber 1 åring cerke.wommmewt.com/sport/hoeg-feber-1-ring.php

cancer i brässen symtom

(cancer i brässen symtom, 12. 2. 2021 5:53)


Can you tell us more about this? I'd want to find out some additional information. cancer i brässen symtom eref.wommmewt.com/advice-girlfriends/cancer-i-braessen-symtom.php

reaction to prednisone

(phottwdi, 12. 2. 2021 4:06)

すべての viagra medicare coverage https://www.cmrra.ca/?s=✍♥

hvilket proteinpulver er bedst

(hvilket proteinpulver er bedst, 11. 2. 2021 17:58)


Thank you for every other informative site. The place else could I get that kind of information written in such a perfect means? I've a venture that I'm just now operating on, and I've been at the glance out for such information. hvilket proteinpulver er bedst mocla.wommmewt.com/relaxation/hvilket-proteinpulver-er-bedst.php

i need help writing a narrative essay b64jro

(Jemesagose, 11. 2. 2021 14:20)

You actually said that superbly!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »