Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

массаж_хайве_израиль_ildream_haifa

(Mariovorce, 11. 2. 2021 12:43)

https://ildream.net/haifa/

alopecia areata huidziekten

(alopecia areata huidziekten, 11. 2. 2021 5:54)


Thanks a bunch for sharing this with all people you really realize what you're talking about! Bookmarked. Please additionally seek advice from my website =). We may have a hyperlink change agreement between us alopecia areata huidziekten gret.sewomenpriz.com/advice-girlfriends/alopecia-areata-huidziekten.php

writing personal essay a28jrr

(Alvenweing, 11. 2. 2021 4:58)


Truly many of helpful tips.

feber röda prickar

(feber röda prickar, 10. 2. 2021 17:43)


I simply could not leave your site prior to suggesting that I extremely loved the standard information an individual supply for your guests? Is gonna be again frequently to check up on new posts feber röda prickar siow.sewomenpriz.com/delicious-dishes/feber-roeda-prickar.php

ont i gallan trots operation

(ont i gallan trots operation, 10. 2. 2021 5:20)


I every time emailed this webpage post page to all my friends, as if like to read it next my links will too. ont i gallan trots operation inor.sewomenpriz.com/travels/ont-i-gallan-trots-operation.php

diet shake före efter

(diet shake före efter, 9. 2. 2021 14:28)


Hi there this is somewhat of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML. I'm starting a blog soon but have no coding experience so I wanted to get guidance from someone with experience. Any help would be greatly appreciated! diet shake före efter cada.sewomenpriz.com/useful-tips/diet-shake-foere-efter.php

buy azithromycin single dose

(photxpiw, 9. 2. 2021 6:39)

すべての pharma site:edu https://www.quickhash-gui.org/?s=

köpa vinterdäck och fälg

(köpa vinterdäck och fälg, 9. 2. 2021 1:32)


I've learn a few just right stuff here. Certainly value bookmarking for revisiting. I surprise how so much attempt you put to make such a great informative site. köpa vinterdäck och fälg linkh.wommmewt.com/news/koepa-vinterdaeck-och-faelg.php

moderna tavlor med text

(moderna tavlor med text, 8. 2. 2021 16:55)


I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your website to come back in the future. Cheers moderna tavlor med text gimo.prizezwom.com/trends/moderna-tavlor-med-text.php

Severance

(Vew, 8. 2. 2021 13:27)


Needless to say you are able to trendy posh, provided that you connect back into www.divorce-online.co.uk.
https://free-divorce-advice.com/delaware/can-you-date-while-separated-in-delaware/

ont i midjan vänster

(ont i midjan vänster, 7. 2. 2021 1:25)


What's up all, here every person is sharing these know-how, thus it's good to read this web site, and I used to pay a visit this weblog everyday. ont i midjan vänster remen.wommmewt.com/travels/ont-i-midjan-vaenster.php

hur uppstår försurning

(hur uppstår försurning, 7. 2. 2021 0:54)


Hello! I simply would like to offer you a big thumbs up for your great info you have got here on this post. I will be returning to your blog for more soon. hur uppstår försurning findse.prizezwom.com/useful-tips/hur-uppstr-foersurning.php

Topic

(RIEBELING83, 6. 2. 2021 23:19)

https://prom-electric.ru/lenze-oshibki-rasshifrovka-kodov-neispravnostej-pch/

Живая вода Coral Mine кто пользовался - как считаете это помогает для здоровья или иллюзия?

(Terrysmep, 6. 2. 2021 13:50)

Приветики всем на форуме. Решила заняться тем, чтобы хоть немного продлить свою активность и молодость. В мои 40 такие мысли естественным образом сформировались в голове. Ну то есть, отказ (по возможности) от нездоровых привычек, спорт и проч. При этом думаю и о правильном питании. То есть – о том, чтобы получать все нужные вещества с едой. Можно употреблять разнообразные поливитамины. Только толку от них, как мне сказали, маловато, чисто для собственного успокоения. Остается еще очень важный вопрос – это, конечно, вода. А ее качество в кране сегодня ужасное, так что купила еще и качественный фильтр.
Так вот про что хочу спросить, не первый раз слышу от близких знакомых про такую штуку, как Коралловый Клуб. Это кальций из кораллов. Он выпускается в маленьких пакетиках, как для чая. Добывается с островов, в Японии. Содержимое этих пакетиков можно просто растворить в воде. Кроме самого кальция, там имеется фосфор, сера, магний, железо и множество других полезных микроэлементов и антиоксидантов. Подруга сказала, что https://www.youtube.com/watch?v=cC64NuBPhzY Coral Mine по-настоящему помогает. Улучшается работа суставов, меньше стали болеть мышцы после больших нагрузок. Слышали что-нибудь про данное чудо? При этом вода прекрасный растворитель, так что с ней все хорошо должно попасть в организм. Имеются у кого еще на примете достойные внимания препараты?

gul uppe i gommen

(gul uppe i gommen, 6. 2. 2021 2:22)


We stumbled over here by a different page and thought I might check things out. I like what I see so now i'm following you. Look forward to looking into your web page for a second time. gul uppe i gommen cietr.wommmewt.com/decorations/gul-uppe-i-gommen.php

fotkräm för diabetiker

(fotkräm för diabetiker, 5. 2. 2021 13:27)


I know this if off topic but I'm looking into starting my own blog and was curious what all is needed to get set up? I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I'm not very web savvy so I'm not 100% positive. Any tips or advice would be greatly appreciated. Appreciate it fotkräm för diabetiker glosi.prizezwom.com/relaxation/fotkraem-foer-diabetiker.php

accessoarer män online

(accessoarer män online, 5. 2. 2021 9:55)


It's very trouble-free to find out any matter on web as compared to textbooks, as I found this article at this web page. accessoarer män online birdf.wommmewt.com/decorations/accessoarer-maen-online.php

små blåsor av solen

(små blåsor av solen, 4. 2. 2021 13:26)


Hello there, I discovered your website by means of Google whilst looking for a comparable subject, your website got here up, it looks great. I have bookmarked it in my google bookmarks.
Hello there, simply changed into alert to your blog thru Google, and located that it's really informative. I am gonna be careful for brussels. I will appreciate if you proceed this in future. A lot of people will probably be benefited out of your writing. Cheers! små blåsor av solen anfan.sewomenpriz.com/decorations/sm-blsor-av-solen.php

klippan filt rosa

(klippan filt rosa, 4. 2. 2021 11:10)


Hi, I do think this is an excellent blog. I stumbledupon it ;) I will revisit once again since I bookmarked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to help other people. klippan filt rosa devsyp.prizezwom.com/relaxation/klippan-filt-rosa.php

vårdcentral oden falköping drop in

(vårdcentral oden falköping drop in, 3. 2. 2021 23:08)


Do you mind if I quote a few of your posts as long as I provide credit and sources back to your blog? My blog site is in the exact same area of interest as yours and my users would definitely benefit from a lot of the information you provide here. Please let me know if this ok with you. Cheers! vårdcentral oden falköping drop in cleru.wommmewt.com/beauty/vrdcentral-oden-falkoeping-drop-in.php


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »