Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

benmmdi.se jeuk in het engels

(benmmdi.se jeuk in het engels, 4. 11. 2020 23:23)


Do you mind if I quote a couple of your posts as long as I provide credit and sources back to your weblog? My blog site is in the very same area of interest as yours and my visitors would truly benefit from a lot of the information you provide here. Please let me know if this ok with you. Cheers! jeuk in het engels benmmdi.se/map38.php

badhuset Г¶stersund Г¶ppettider aperca.se

(aperca.se, 4. 11. 2020 2:54)


Hi there to every body, it's my first go to see of this weblog; this webpage contains awesome and genuinely fine information in favor of readers. wolga.aperca.se/map7.php badhuset Г¶stersund Г¶ppettider

persdap.se

(persdap.se, 2. 11. 2020 17:28)


I am sure this article has touched all the internet people, its really really good article on building up new webpage. persdap.se/map29.php marabou mjölkchoklad kalorier

protein per kilo aperca.se

(aperca.se, 2. 11. 2020 9:30)


Everyone loves what you guys are up too. Such clever work and reporting! Keep up the terrific works guys I've added you guys to my blogroll. bandbe.aperca.se/map9.php protein per kilo

enugn.se

(enugn.se, 2. 11. 2020 7:09)


Hi there, I read your blog regularly. Your story-telling style is witty, keep up the good work! enugn.se/map2.php linas matkasse facebook

graviditets symptomer tidigt munhea.se

(munhea.se, 1. 11. 2020 12:25)


I've been exploring for a bit for any high-quality articles or weblog posts on this sort of space . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this site. Studying this information So i am glad to exhibit that I have a very just right uncanny feeling I found out just what I needed. I so much without a doubt will make certain to do not fail to remember this site and provides it a glance regularly. mount.munhea.se/map1.php graviditets symptomer tidigt

bra bakterier för magen aperca.se

(aperca.se, 31. 10. 2020 13:39)


I'm amazed, I must say. Rarely do I encounter a blog that's both educative and amusing, and without a doubt, you've hit the nail on the head. The issue is something which too few folks are speaking intelligently about. I am very happy that I came across this during my hunt for something regarding this. suspi.aperca.se/map2.php bra bakterier för magen

begagnade v8 motorer munhea.se

(munhea.se, 31. 10. 2020 0:09)


I like what you guys tend to be up too. This type of clever work and reporting! Keep up the superb works guys I've included you guys to my blogroll. whega.munhea.se/map1.php begagnade v8 motorer

sasilu.se

(sasilu.se, 30. 10. 2020 13:37)


Hello, Neat post. There's an issue along with your site in internet explorer, could test this? IE nonetheless is the marketplace leader and a huge portion of people will miss your excellent writing because of this problem. sasilu.se/map37.php tendon sous le pied

azilopar.se

(azilopar.se, 30. 10. 2020 1:42)


I want to to thank you for this good read!! I definitely enjoyed every little bit of it. I have you book-marked to look at new stuff you post… azilopar.se/map26.php bromsskГ¶ld bmw e46

smoothie blåbär banan mjölk aperca.se

(aperca.se, 29. 10. 2020 19:34)


Fine way of telling, and good paragraph to obtain data on the topic of my presentation subject, which i am going to present in academy. bandbe.aperca.se/map6.php smoothie blåbär banan mjölk

drop in frisör väla munhea.se

(munhea.se, 29. 10. 2020 11:54)


Awesome article. liest.munhea.se/map4.php drop in frisör väla

otertbe.se

(otertbe.se, 29. 10. 2020 10:44)


Nice post. I used to be checking continuously this weblog and I'm inspired! Very helpful info specially the remaining phase :) I maintain such information a lot. I was seeking this particular info for a long time. Thank you and best of luck. otertbe.se/map7.php kladdmuffins utan Г¤gg

lanba.se

(lanba.se, 28. 10. 2020 16:01)


Link exchange is nothing else but it is only placing the other person's weblog link on your page at suitable place and other person will also do same in support of you. lanba.se/map15.php apoteket hjärtat sickla

per morberg lasagne recept aperca.se

(aperca.se, 28. 10. 2020 0:57)


Nice blog here! Also your website loads up fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my site loaded up as fast as yours lol glist.aperca.se/map9.php per morberg lasagne recept

rakgel bäst i test munhea.se

(munhea.se, 27. 10. 2020 23:02)


Very good post. I am experiencing a few of these issues as well.. skywe.munhea.se/map1.php rakgel bäst i test

panilul.se

(panilul.se, 27. 10. 2020 6:59)


Piece of writing writing is also a fun, if you know afterward you can write or else it is complex to write. panilul.se/map13.php ica maxi strömpilen

Г¤r misosoppa nyttigt munhea.se

(munhea.se, 26. 10. 2020 0:25)


My partner and I stumbled over here coming from a different website and thought I may as well check things out. I like what I see so now i'm following you. Look forward to going over your web page for a second time. reipo.munhea.se/map6.php Г¤r misosoppa nyttigt

gamla strömbrytare säljes aperca.se

(aperca.se, 25. 10. 2020 19:40)


This article is truly a pleasant one it helps new the web visitors, who are wishing for blogging. mysub.aperca.se/map1.php gamla strömbrytare säljes

ont i Г¤rr munhea.se

(munhea.se, 24. 10. 2020 4:32)


There is definately a lot to learn about this issue. I love all the points you made. geni.munhea.se/map4.php ont i Г¤rr


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »