Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hydraclubbioknikokex7njhwuahc2l67lfiz7z36md2jvopda7nchid.onion

(AndreaSeengrieste, 12. 4. 2022 17:28)

https://youtu.be/WY882YkRjaM - гидра

娛樂城

(PatrickKic, 12. 4. 2022 16:54)


娛樂城

ссылка hydra

(JamesSor, 10. 4. 2022 0:10)

www.thesims2ts.estranky.cz - TS Pets
-
Гидра - официальный сайт крупнейшей в России площадки с интересными товарами. Сегодня Гидра юнион работает без блокировок и гарантирует безопасность пользователей. Если ранее, для перехода требовалось соединение Hydra Tor, то сейчас не нужен даже ВПН. Актуальная ссылка Гидра Анион, по которой можно зайти на сайт https://xn--hydraruzxpnw4af-ic5h.com . И переход потребует только быстрой авторизации и ввода капчи, что может быть даже более простой задачей, чем вход на стандартный интернет-магазин. Мы же рекомендуем ответственно подходить к покупкам. Нужно тщательно рассматривать предложения от разных магазинов, смотреть на отзывы и репутацию. И в таком случае купить на Hydra вы сможете что угодно. При этом быстро и безопасно. hydra shop russia

noclegi augustow domki

(TriIsortova, 9. 4. 2022 10:44)

<a href="https://www.pokojeiaugustow.online">www.pokojeiaugustow.online</a href> noclegi augustow blisko jeziora
stx21

Стоимость Сэндвич Панелей

(RolandRek, 9. 4. 2022 2:26)

Пользу фруктов опровергнуть трудно, это мы уже выяснили https://everestcold.ru/o-kompanii/useful/klassifikatsiya-vozdukhookhladiteley-i-oblasti-ikh-primeneniya/
Остается разобраться, с точки зрения тех, кто практикует разные виды спорта, включая бодибилдинг, после тренировки есть ли бананы, или лучше подкрепиться вкусным плодом до этого https://everestcold.ru/catalog/kholodilnye-kamery/kamery-sborno-razbornye/

Центр творческого развития личности https://everestcold.ru/catalog/kholodilnye-agregaty/

Холодильная камера, V=6,61 м3, толщина панели 80 мм https://everestcold.ru/services/stroitelstvo-kholodilnykh-skladov/
, соединение панелей шип-паз, сэндвич-панель, распашная дверь открывается направо или налевое, габаритные размеры 1960*1960*2200 мм,
Главное, как и в случаях с овощными культурами, — соблюдение температурного показателя и уровня влажности окружающей среды (смотрите таблицу режимов хранения фруктов )
Вот образцы программы питания, которые предполагают, что вы тренируетесь в 15:00 https://everestcold.ru/catalog/elektricheskie-shkafy/
Если вы тренируетесь в другое время, то соответственно скорректируйте их https://everestcold.ru/catalog/split-sistemy/split-sistema/

Проектирование системы кондиционирования, вентиляции и отопления в целях поддержания регламентированных параметров воздуха в зоне крытого катка и ледовой арены, а также на зрительских трибунах https://everestcold.ru/catalog/kholodilnye-komplektuyushchie/

Домашнее Адалт Видео в HD

(PornoGou, 8. 4. 2022 9:56)

Классное секс фильмы для всех смотреть на https://porno-go.website в HD720
Из домашних архивов порно запись для всех просмотр на https://porno-go.ru в HD1080
Вип порно фильмы для взрослых онлайн на https://porno-go.top в HD720
ViP порно видео бесплатно онлайн на https://porno-go.pro в HD1080
Новинки секс ролики бесплатно онлайн на https://porno-go.mobi в HD1080
Классное секс съемка без границ просмотр на https://porno-go.org в HD1080

.

erevoveada

(Brentcig, 7. 4. 2022 22:06)

https://telegra.ph/Skinny-Brunette-Girl-Enjoying-Hardcore-Rider-Sex-03-29

noclegi augustow blisko jeziora

(PiIsortova, 7. 4. 2022 14:05)

<a href="https://www.noclegiiaugustow.online">www.noclegiiaugustow.online</a href> noclegi augustow blisko jeziora
stx21

rgrltms

(XkmQS, 7. 4. 2022 6:40)


https://praktik-spb.ru/ Мы предлагаем купить квартиру или дом на набережной.

info

(Zdrobishek, 6. 4. 2022 6:05)

great site utter passable that I initiate it
https://www.088002600.site/

ЯЗЫК нас эпохальный навык умереть и не встать производстве

(ScottGaw, 6. 4. 2022 3:48)

ЯЗЫК нас огромный ухватка во изготовлении каждого объекта-формы элементарный тоже черт ногу сломит фигуры. Наши эксперты иметь в распоряжении все шансы проконсультировать во задачках принадлежащих с созданием. ЭГО прем тягота из-снаружи свойство также долгий ходка жизни вашего продукта. С огромным жаждой появимся содействие умереть и не встать изысканию этот чи иной-в подобном случае новейших мыслей.
Подробнее: https://stolvam.ru

Most excellently Roblox Plunk down

(Dexonevown, 3. 4. 2022 9:34)

Hello, here you can espy roblox scripts and more.
https://century21royaltors.com/roblox-cmd-x/

lucky creek $100 no deposit bonus 2022

(Mixdrutt, 2. 4. 2022 20:00)

https://www.audi-sport.net/xf/members/limaoautot.158404/#about

$500 no deposit bonus codes 2022

будет ли вода в скважине

(Antoniorba, 2. 4. 2022 8:45)

Здравствуйте друзья!Есть такой замечательный сайт для заказа бурения скважин на воду. Более подробная информация размещена тут https://drive.google.com/file/d/1KD36YBnyvAiCNO7PWTPyQKhxn8SpPWlg/view?usp=sharing
Заказывайте скважину для воды в ЕВРОБУРСЕРВИС – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Специалисты нашей компании оказывают следующие виды услуг: Грамотный подбор канализационной системы с учётом специфических требований и условий вашего домовладения. Доставка, установка и наладка канализации на даче / в загородном доме / коттедже. Канализация в Минской областиКанализации автономного типа, представляют собой удобные, надёжные и простые в эксплуатации установки, позволяющие очищать и утилизировать сточные воды. Наше канализационное оборудование подходит для эксплуатации во всех климатических зонах Беларуси и производится с учётом разнообразного и местами сурового климата нашей страны. Компания «ЕвроБурСервис» предлагает широкий ассортимент локальных канализационных установок, предназначенных для очистки хозяйственно-бытовых сточных вод. Наша компания занимается любыми коммуникациями для загородных домов, дач, коттеджей. Работаем в Минске, Минской области, в радиусе 200км от Минска.
Увидимся!

Outclass Roblox Getting on for

(Dexonevown, 2. 4. 2022 3:34)

Hello, here you can tumble to roblox scripts and more.
https://krnl-exploit.co/roblox-aim-bot-exploit-free/

Best website promotion services

(Nonellsib, 2. 4. 2022 2:59)

I share with you professional website promotion services. The best price, the work is done within a few days. More than 1500 backlinks are created. Money back guarantee. A professional works through the kwork exchange https://kwork.com.
Here is the link https://kwork.com/offpageseo/13467403/professional-website-promotion-1500-good-back-links

Top Free USA No Deposit Casino Bonus Code List

(belleBag, 30. 3. 2022 2:33)

https://bukkit.org/members/limaoheads.91398935/


Best USA online casino no deposit bonus
yako casino

Happiness of the individual

(Janetikfluri, 29. 3. 2022 1:36)

Each generation considers itself completely different from the previous one, but in the end is almost the same.
When I look at my own life, I see that I have often made mistakes.
The same will happen to you when you get older. Enjoy life and make mistakes. This is life.
Do not delude yourself that you are capable of being perfect - it is impossible.
Temper yourself, your will, so that when the test comes, you will find the strength in yourself to accept it as a true man.
Do not allow yourself to be deceived by pathos facts and loud phrases.
Travel countries, explore the world, meet people, do something that interests you, give a heart, be bold, but do it with inspiration.
The most important thing is to live your life with taste.
There is probably more than one life waiting for all of us. But in order to be rewarded with them, you need to spend this life to the fullest. Get everything you can out of life.
Beware of boring fate.

The future of the old man

(Rachellpes, 28. 3. 2022 4:02)

Teaching old men to young people is not only a waste of time, but also impudence https://skvoter.smartphon.design .
Each generation sees itself as completely different from the previous one, but in the end is about the same.
When I look at my life, I believe that I have been wrong many times.
The same will happen to you when you grow up. Gain experience and make mistakes. This is life.
Don't think you can be perfect - it's not real.
Temper yourself, your will, so that when the test comes, you will find the strength in yourself to meet him as a true man.
Do not let yourself be deceived by pathos truths and ringing phrases.
Travel, explore the world, meet people, work on something that excites you, fall in love, be daring but do it with passion.
The most important thing is to live life with taste.
There is probably more than one life waiting for you. But in order to be rewarded with them, you need to spend this life to the fullest. Take everything you can from life.
Beware of sad fate.

Surpass Roblox Vicinity

(Dexonevown, 27. 3. 2022 9:36)

Hello, here you can on roblox hacks and more.
https://chicagoweddings.org/does-jjsploit-suppory-synapse-xen/


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »