Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

öka fettförbränningen kosttillskott

(öka fettförbränningen kosttillskott, 8. 8. 2021 5:04)


Greetings! Very useful advice within this post! It is the little changes that make the biggest changes. Many thanks for sharing! öka fettförbränningen kosttillskott hongna.prizsewoman.com/map15.php

securitas parkering borås

(securitas parkering borås, 7. 8. 2021 21:22)


It is appropriate time to make a few plans for the longer term and it is time to be happy. I have learn this publish and if I may just I desire to suggest you few fascinating things or suggestions. Perhaps you could write subsequent articles relating to this article. I desire to learn even more issues about it! securitas parkering borås books.prizsewoman.com/map17.php

medellängd sverige scb

(medellängd sverige scb, 7. 8. 2021 11:02)


Hello I am so excited I found your site, I really found you by error, while I was looking on Askjeeve for something else, Anyways I am here now and would just like to say thanks a lot for a incredible post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to browse it all at the minute but I have saved it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the excellent work. medellängd sverige scb beerha.sewomabest.com/map3.php

Marketplace

(MiltonTremy, 7. 8. 2021 2:38)


The only weekly GCC draw that offers players the opportunity to change lives with millions of AEDs to win every week.
The project is dedicated to bringing back the community and making people's dreams come true.
https://fas.st/rZM98

1177 bli gravid

(1177 bli gravid, 7. 8. 2021 2:28)


Excellent weblog right here! Also your website a lot up very fast! What host are you the use of? Can I am getting your affiliate hyperlink in your host? I desire my web site loaded up as fast as yours lol 1177 bli gravid etslid.teswomango.com/map14.php

tidningsprenumeration med premie

(tidningsprenumeration med premie, 6. 8. 2021 15:19)


whoah this weblog is excellent i love studying your posts. Stay up the great work! You know, many persons are looking around for this information, you can help them greatly. tidningsprenumeration med premie srinan.prizsewoman.com/map3.php

ralph lauren slim fit

(ralph lauren slim fit, 6. 8. 2021 6:29)


We stumbled over here from a different web address and thought I should check things out. I like what I see so i am just following you. Look forward to looking over your web page repeatedly. ralph lauren slim fit smorid.sewomabest.com/map15.php

relax stockholm billigt

(relax stockholm billigt, 5. 8. 2021 22:25)


What's up mates, fastidious piece of writing and pleasant urging commented here, I am actually enjoying by these. relax stockholm billigt ucpit.sewomabest.com/map22.php

ta bort hår på ryggen

(ta bort hår på ryggen, 5. 8. 2021 11:56)


Appreciate this post. Will try it out. ta bort hår på ryggen tantda.teswomango.com/map10.php

barebells protein crisp

(barebells protein crisp, 5. 8. 2021 3:45)


Wonderful article! This is the type of info that are supposed to be shared around the net. Shame on Google for now not positioning this submit higher! Come on over and talk over with my web site . Thank you =) barebells protein crisp cetot.prizsewoman.com/map18.php

billiga hotel stockholm

(billiga hotel stockholm, 4. 8. 2021 19:37)


If you wish for to increase your experience only keep visiting this website and be updated with the most up-to-date news update posted here. billiga hotel stockholm mamat.prizsewoman.com/map6.php

Career advancement essay

(BuyEssayOnline, 4. 8. 2021 14:38)

Career advancement essay .


Order NOW!!! https://freeclassifieds4u.in/user/profile/129166


UYhjhgTDkJHVy

Cosmetics

(Joshuaweefe, 3. 8. 2021 21:01)


High quality, 1 year warranty
All products are characterized by ultra-modern design and reliable quality. With a technical quality inspection department, products are strictly inspected one by one in our warehouse before shipment. In addition, we offer a 1-year warranty for most of the products on the website, and there is also an easy return process available on the website.
Free Discount Coupons
To thank our customers, we often provide various coupons to save money - up to 40%.
https://fas.st/jF40Y

mottagare utan parabol

(mottagare utan parabol, 3. 8. 2021 3:52)


If you want to increase your know-how simply keep visiting this website and be updated with the most up-to-date information posted here. mottagare utan parabol confi.sewomabest.com/map16.php

springmask i avföring

(springmask i avföring, 2. 8. 2021 22:33)


I like it when people come together and share views. Great blog, keep it up! springmask i avföring jobte.teswomango.com/map8.php

Overdue effect preferably of openness a possessions dynamism

(StronClaws, 2. 8. 2021 12:07)

https://clck.ru/WPyM2 https://qps.ru/qHDiV https://clck.ru/WPcH7 https://gee.su/k6231 https://qps.ru/NvjgY https://clck.ru/WPoYM https://qps.ru/Zz0r3 https://qps.ru/QTCG0 https://gee.su/JO5ph https://gee.su/do7AF https://gee.su/q1Vmg https://qps.ru/NY1n0 https://gee.su/MKgqZ https://clck.ru/WPPBv https://qps.ru/3WiOU https://gee.su/0sg5t https://gee.su/UykTm https://clck.ru/WPjaV https://qps.ru/yC7it https://clck.ru/WPkgY
https://qps.ru/MiGNS https://clck.ru/WPbK6 https://gee.su/isUp8 https://clck.ru/WPUrL https://gee.su/u6Ojl https://qps.ru/D1tm8 https://gee.su/tvDiu https://qps.ru/IGZPw https://gee.su/scPnt https://qps.ru/6exOS https://qps.ru/Qg01H https://clck.ru/WPUwT https://cutt.us/RbcIF https://qps.ru/7DNoq https://clck.ru/WPQiN https://qps.ru/gPrE2 https://gee.su/vGjYa https://gee.su/rVZSW https://qps.ru/aogQG https://qps.ru/dANE2
https://gee.su/XgudZ https://qps.ru/i7vy3 https://qps.ru/YT0mn https://gee.su/2foT7 https://clck.ru/WPTZU https://clck.ru/WPYpv https://clck.ru/WPXnq https://qps.ru/CIXaH https://qps.ru/0C43U https://gee.su/fQiC5 https://clck.ru/WPTK2 https://qps.ru/nuKfN https://clck.ru/WPxdX https://gee.su/XymzJ https://gee.su/qsaeA https://gee.su/sWwUc https://clck.ru/WPmWm https://clck.ru/WPTcB https://clck.ru/WPb8m https://gee.su/7cFh1

Hoвoe oнлaйн Kaзuно - Бoнyc кaждoмy!

(Spinorelty, 2. 8. 2021 9:47)

Hoвoe oнлaйн Kaзuно - Бoнyc кaждoмy!
Рeгистрирyйся - зaбери свoй Бoнyс и игрaй.
нeoграничeный дeпoзит, и мoмeнтльный вывoд!
https://cahopsong.tk/help/?15561621856649

Up to make obsolete tendril in the scrutiny upstanding beforehand

(StronClaws, 1. 8. 2021 17:57)

https://qps.ru/iykAn https://gee.su/nZhyX https://cutt.us/trXGn https://gee.su/izRUW https://qps.ru/89qux https://clck.ru/WPksF https://gee.su/qY21m https://clck.ru/WPQwM https://gee.su/xqlC1 https://clck.ru/WPkHu https://gee.su/NxHvl https://gee.su/FxiAf https://clck.ru/WPhr7 https://clck.ru/WPqj6 https://gee.su/zR9DH https://clck.ru/WPXUu https://gee.su/8idKq https://clck.ru/WPc5H https://gee.su/3JejO https://gee.su/L4D3Z
https://qps.ru/bKViu https://gee.su/A3e1a https://qps.ru/GmVoc https://gee.su/mdO3P https://qps.ru/VLQqP https://clck.ru/WPpEc https://gee.su/eojuw https://qps.ru/ftEbq https://gee.su/Hex38 https://gee.su/otEQy https://qps.ru/4cMya https://clck.ru/WPPfE https://gee.su/vdxJ9 https://cutt.us/wOzJC https://qps.ru/F7Ynx https://qps.ru/mwqCK https://qps.ru/QnzLU https://qps.ru/xuqNo https://gee.su/YA18l https://qps.ru/ydSDe
https://clck.ru/WPRQV https://qps.ru/acFsH https://gee.su/p8GB0 https://gee.su/CTEcq https://gee.su/qYPUN https://qps.ru/UWhLj https://qps.ru/Bp94P https://clck.ru/WPaSp https://clck.ru/WPUbd https://qps.ru/txuIi https://gee.su/pH5DA https://clck.ru/WPT4h https://clck.ru/WPh45 https://clck.ru/WPnwq https://gee.su/FURab https://clck.ru/WPyDe https://gee.su/VLEKk https://clck.ru/WPUVP https://qps.ru/gk8Pp https://qps.ru/FP1J2

Top article review ghostwriting services us

(BuyEssayOnline, 1. 8. 2021 4:45)

Top article review ghostwriting services us .


Proceed to Order!!! https://www.mixcloud.com/goatbanjo94/


UYhjhgTDkJHVy

Modishness artifact in place of good enough force

(StronClaws, 31. 7. 2021 23:37)

https://gee.su/FsOzn https://clck.ru/WPRih https://gee.su/7YX3M https://gee.su/hFNtj https://gee.su/yOueb https://gee.su/NjABQ https://qps.ru/9tbz5 https://clck.ru/WPW2z https://clck.ru/WPRTC https://gee.su/VcQiz https://gee.su/HOAdG https://clck.ru/WQ6rm https://clck.ru/WPnDH https://clck.ru/WPTQM https://qps.ru/3eAlH https://cutt.us/SFgLa https://qps.ru/CBj9e https://gee.su/JVp2A https://gee.su/ZPCpe https://clck.ru/WPfDS
https://clck.ru/WQDsP https://clck.ru/WPnvn https://qps.ru/FT6Pm https://qps.ru/QdMrs https://qps.ru/q94cT https://clck.ru/WPi9d https://cutt.us/THJbe https://qps.ru/KRg86 https://gee.su/eLGMq https://qps.ru/Vt6BI https://qps.ru/9OGwW https://qps.ru/F8aRs https://clck.ru/WPZcV https://cutt.us/TVHEC https://qps.ru/oTQ1C https://clck.ru/WPURb https://gee.su/crhNl https://qps.ru/xTEjd https://qps.ru/3UKGb https://qps.ru/gi9mk
https://qps.ru/OSy7V https://clck.ru/WQ5oM https://cutt.us/xHlHg https://clck.ru/WPfoi https://clck.ru/WPbBg https://gee.su/bvTlX https://qps.ru/nNqo5 https://clck.ru/WPgxL https://qps.ru/B8Tyx https://qps.ru/XIGMU https://qps.ru/lNqsW https://qps.ru/zq2j4 https://gee.su/kDFug https://clck.ru/WPkBm https://clck.ru/WPQSz https://qps.ru/rAoLU https://qps.ru/Wckt5 https://gee.su/8Xq3E https://qps.ru/GMJB4 https://clck.ru/WPxyb


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »