Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

velo

(velolFub, 11. 7. 2022 14:09)

привет

娛樂城推薦

(DavidGom, 9. 7. 2022 9:07)


娛樂城推薦

먹튀검증

(WillardInsix, 8. 7. 2022 13:10)


먹튀검증

娛樂城推薦

(DavidGom, 6. 7. 2022 23:00)


娛樂城推薦

핀페시아

(Stewartmuh, 6. 7. 2022 12:04)


핀페시아

Стоимость таможенного оформления

(roosse, 4. 7. 2022 6:30)

Морские отгрузки весьма популярны, и таковой вид транспорта обширно загружается во всех шести континентах. Действительно в любую страну мира возможно завезти различный груз. «ВЭД ЛАЙН» https://ved-line.ru предлагает все субъекты сопровождения интермодальных грузоперевозок, линейные и тайм чартерные услуги. За период практики у нас установились более чем хорошие и твердые отношения с судоходными линиями и коммерческими судовладельцами. Наши тарифы крайне привлекательны, а наш сервис всегда растет благодаря прошедшему обучение персоналу, занимающемуся морскими грузоперевозкам.

ethereum

(Chrismeefe, 29. 6. 2022 23:48)


Оnline cryptocurrency exchange service. The best rate, low fees, lack of verification.

HAMKA NEWGENS

(Marvinrap, 29. 6. 2022 22:29)


University of Muhammadiyah Prof. DR. HAMKA (referred to as UHAMKA) is one of the private universities owned by Muhammadiyah located in Jakarta. As one of Muhammadiyah's movements in education, UHAMKA is an Islamic university that implements the Al-Quran, As-Sunnah, Pancasila and the 1945 Constitution. UHAMKA also carries out the catur dharma Muhammadiyah universities involving obligations in education, research, community service, and Al Islam and Ke-Muhammadiyahan

We are looking for new team members

(AnnieAsync, 28. 6. 2022 23:40)

Our business is expanding so we are in the need for more remote workers.

What you will be doing: As a live chat assistant you will be paid to reply to live chat messages on a business's website or social media accounts.

This includes:

- answering customer questions,
- providing sales links,
- and offering discounts.

Full training is provided so you don’t need any previous related experience. Contract length: No fixed term

Rate: $0.50 per minute ($30 per hour)

Skills/background needed:
- Must have a device able to access social media and website chat functions (Phone/Tablet/Laptop).
- Be able to work independently.
- Ability to closely follow provided steps and instructions.

Reliable internet connection.

Hours per week: Flexible

Location: Remote work online (preferred)

For more information: https://bit.ly/_job_offer

Take care,
Ann

百家樂

(Richardacrow, 28. 6. 2022 21:49)


百家樂

газобетон

(RonaldSpufF, 28. 6. 2022 0:20)

Сбыт стройматериалы в Москве,
Московской области и ближайших регионах.
основное направление - реализация
газобетонных блоков различных брендов

Газобетон Поритеп Коломна

газобетон
https://gazobeton-moskva.ru/

百家樂

(Richardacrow, 27. 6. 2022 22:56)


百家樂

We are looking for brand-new employee [SPOT OFFER]

(Nathanhalia, 27. 6. 2022 4:42)

My organization is expanding so we remain in the need for more remote workers.

What you will be doing: As a real-time chat aide you will certainly be paid to reply to live chat messages on a company's web site or social media sites accounts.

This consists of:

- answering consumer concerns,
- offering sales links,
- and also providing discounts.

Complete training is offered so you don't require any previous associated experience. Contract size: No fixed term

Rate: $0.50 per min ($ 30 per hr).

Skills/background required:.
- Have to have a device able to access social media sites and site chat functions (Phone/Tablet/Laptop).
- Be able to work individually.
- Capacity to closely comply with supplied steps and instructions.

Reliable web link.

Hrs per : Flexible.

Area: Remote work online (endorsed).

To learn more: https://4dct.short.gy/abundant.social_jobs

Take care,
Nathan

tanie kwatery augustow

(SobiIsortova, 26. 6. 2022 19:11)

pokoje w Augustowie https://www.pokojew-augustowie.pl
noclegi rajcza leniwy motyl https://www.pokojew-augustowie.pl/noclegi-groupon-podlaskie

Test, just a test

(Richardhab, 26. 6. 2022 17:32)https://mixfilesmaker.com/

You are mistaken. I can prove it. Write to me in PM, we will discuss.

(TommyBoade, 25. 6. 2022 3:00)

You are not right. I am assured. I suggest it to discuss. Write to me in PM, we will talk.
https://nlgjany.org
https://mainegaymenschorus.org

The message is removed

(TommyBoade, 24. 6. 2022 11:19)

I am final, I am sorry, but it does not approach me. There are other variants?
https://ultimate-server.net
https://it-medija.com

You are absolutely right. In it something is also idea excellent, I support.

(TommyBoade, 24. 6. 2022 11:19)

Absolutely with you it agree. In it something is also idea excellent, agree with you.
https://stays4gays.com
https://royalhospitalkilmainham.com

Hampdens Harriet Martineau

(HerbertThoxy, 23. 6. 2022 11:44)

https://replit.com/@BooksLib/Download-Baking-Secrets-Cake-Making-Recipes-For-Any-Beginne
https://replit.com/@BooksLibs/Download-WOOD-LAWN-CEMETERY-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-Curating-and-the-Legacies-of-Colonialism-in-Contemp
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Bliss-Modern-Plays-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-The-Actors-Manifesto-Create-a-Successful-Acting-C
https://replit.com/@BooksLib/Download-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-A-SIGNIFICANT-GUIDE-TO-FIRE-CLAY-IN-KILN-FOR-DUMMIE
https://replit.com/@BooksLib/Download-Beholds-the-sunlit-skies-2-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-The-Nth-Power-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Dali-Third-World-of-Art-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-The-faint-Epub-3
https://replit.com/@BooksLib/Download-Jane-Eyre-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-NFT-Gallery-Showcase-1-Dave-Making-Waves-NFT-Seri
https://replit.com/@BooksLibs/Download-William-Shakespeare-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-A-Midsummer-Nights-Dream-Finest-Illustration-E


https://controlc.com/455c51cd
https://www.geany.org/p/spmOG/
https://controlc.com/f81ff115
https://pastelink.net/qkrrzu3a
https://www.geany.org/p/6JE7k/

중국배대지

(PhillipNeusa, 22. 6. 2022 14:46)


중국배대지


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »