Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hi

(STENZEL2729, 22. 11. 2021 15:09)

Excellent webpage https://flex-leds.ru

техас холдем покер играть онлайн бесплатно

(Leonardgar, 22. 11. 2021 14:35)

Залпом хорошая обнова ради начинающих – правила покера настолько примитивны и просты, который доступны даже тем, кто отроду и карт то в руках не держал. Преимущественно просты чтобы изучения правила Техасского Холдема, сколько и неудивительно, ведь именно благодаря своей простоте эта видоизменение покера и стала столь популярной в мире и преимущественно в интернете. Именно в него играют для всевозможных турнирах, которые вы могли видать по телевизору. Поэтому чайникам лучше изучить правила именно этого варианта покера, потому что в 99% процентах случаев и в интернете и в кругу друзей вы будете шалить именно в него.
Правила играть в покер 888 онлайн https://starsofpoker.ru/ онлайн покер тв легче выучить практикуясь для бесплатных столах играя на “фантики”. Загрузите себе бесплатный Покерстар и тренируйтесь для здоровье (трескать Андроид версия). Также сообразно этой ссылке вы получите прежде 40 000 рублей бонуса для первый депозит. Покерстар – очень модный русский покеррум СНГ.
В Техасский Холдем играют карточной колодой из 52 карт, мера игроков ради одним столом через 2 предварительно 10. Выигрывает тот, который соберет лучшую покерную комбинацию тож останется единственным игроком не сбросившим карты к концу текущей раздачи. Каждая соединение создается из 2-х карт раздаваемых в закрытую каждому игроку и 5 общих открытых карт выкладываемых в середину стола, т.е. используется 7 карт. Таким образом вы видите исключительно 5 карт, однако не можете аристократия какие еще 2 карты грызть у противника. Поэтому, покер и называют игрой с неполной информацией.
В покер играют через 2 перед 10 человек. Ходят по очереди и в игре существуют порядком этапов, беспричинно называемых улиц – это Префлоп, Флоп, Торн, Ривер. Чтобы было более конечно чтобы новичков, в статье в качестве иллюстрации приведены скриншоты из покеррума 888, что дает мочь бесплатной игры для условные фишки – “Шалость для интерес”. Первое с чего начинается забава, это 2 человека потом Дилера (значок D) ставят обязательные ставки Незначительный Блайнд и Порядочный Блайнд. Из них и формируется первоначальный банк. Кроме раздают всем игрокам сообразно 2 закрытые карты и настает очередь ходить другим. Игроки ходят сообразно сторож стрелке начиная со следующего после поставившего бесчисленный блайнд игрока.
Две розданные карты хоть и дают временно недовольно информации, только именно опираясь на неё, а беспричинно же на свою позицию после столом и действия других игроков нуждаться довольно исполнять ход. У игрока 3 варианта действии:
1. Фолд – Сброс карты. Ежели у вас слабые карты (возьмем, 72), то это дельный единственное сколько вы должны сделать. Когда вы сбросили карты, то уже выходите из зрелище и не платите никаких денег.
2. Колл – Поддерживаете ранее сделанную другими ставку. Допустим у вас средние карты, зашло гибель игроков, отсутствует рейзов. Вы ставите точный столько, сколь поставили другие, в нашем случае 10 фишек.
3. Увеличить / Рейз – Вы повышаете ставки. Допустим у вас хорошие карты и вы хотите воеже соперники вам заплатили побольше. Возможно вам никто не ответит и вы непосредственно сейчас заберёте этот банк. В зависимости от варианта Холдема жаловать дозволено от 1 блайнда до алл-ина.
Для новичков всё это покажется капелька сложным, только на самом деле в реальной игре после точный нескольких раздач всё это делается простой и приблизительно на автомате. А некоторые опытные игроки могут враз играть перед 24 столов!

Замена венцов в Новокузнецке

(JackieOdops, 22. 11. 2021 11:31)

https://images.google.gr/url?sa=t&url=https://vk.com/remont_polow

långvarig förkylning bakterie

(långvarig förkylning bakterie, 22. 11. 2021 7:43)


Oh my goodness! Impressive article dude! Thanks, However I am going through problems with your RSS. I don't know the reason why I can't join it. Is there anyone else getting identical RSS issues? Anybody who knows the solution will you kindly respond? Thanx!! långvarig förkylning bakterie staru.prizsewoman.com/map13.php

ökar i vikt utan anledning

(ökar i vikt utan anledning, 21. 11. 2021 18:45)


Nice blog here! Also your web site loads up very fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my website loaded up as quickly as yours lol ökar i vikt utan anledning conha.prizsewoman.com/map1.php

курсы английского подготовка к огэ

(Bobbieimifs, 21. 11. 2021 13:52)

курсы английского языка в москве цены https://kurs-metr.ru/

Замена венцов в Новокузнецке

(JackieOdops, 21. 11. 2021 13:32)

https://maps.google.bg/url?sa=t&url=https://uslugi.yandex.ru/profile/IgorSyzranov-1598463
https://images.google.bs/url?sa=t&url=https://vk.com/remont_polow
https://images.google.de/url?sa=t&url=https://uslugi.yandex.ru/profile/IgorSyzranov-1598463
https://maps.google.com.kh/url?sa=t&url=https://uslugi.yandex.ru/profile/IgorSyzranov-1598463
https://images.google.co.ao/url?sa=t&url=https://samson-42.ru/

när tar solen som mest

(när tar solen som mest, 21. 11. 2021 7:56)


Excellent post! We will be linking to this particularly great article on our site. Keep up the good writing. när tar solen som mest sota.prizsewoman.com/map10.php

hydra купить

(JamesSor, 21. 11. 2021 0:06)

HYDRA - крупнейшая в России торговая площадка.
Большая скорость, анонимность + обход блокировок.
Как зайти:
Hydra: https://hydraruzspsnew4af.xyz
Hydra официальный: https://hydraruzxpsnew4af.top
hydra onion: https://hydraruzxpsnew4af.xyz
hydra онион: https://xn--hdraruxzpnew4af-n35h.com
hydra анион: https://hydraruzspsnew4af.com

raka utan röda prickar

(raka utan röda prickar, 20. 11. 2021 21:42)


You should take part in a contest for one of the greatest sites on the internet. I'm going to highly recommend this blog! raka utan röda prickar gueche.teswomango.com/map11.php

Bernadette Her Swingin Bears My Babe Small Talk

(chucking, 20. 11. 2021 19:26)

Peter Davey 2 Kenneth Sweetman Head Chorister Chichester Cathedral https://sites.mastoplastica.biz/52.html Various Star Trek Music From The Video Games

свести татуаж век

(IsmaelWit, 20. 11. 2021 13:19)

Перманентный макияж бровей — это действие, во срок которой под кожу вводится пигмент с целью коррекции формы, густоты и цвета бровей. Если вещать простыми словами, это макияж, что выполняют методом поверхностной татуировки.

Пигмент закладывается токмо в самые верхние слои кожи, поэтому действие не очень болезненная. Дискомфорт однако же может ощущаться, ведь зону бровей можно назвать чувствительной.

Со временем этот герпес после татуажа губ отзывы https://brovi.spb.ru/ бровей тускнеет, однако происходит это непомерно долго — обычно в ход нескольких лет. Ровно отмечает знаток по перманентному макияжу Анна Рубен, стойкость макияжа зависит через типа кожи, возраста клиента, гормонального фона клиента. Девушки до 30 лет обычно ходят с перманентным макияжем бровей до полутора лет, а старше — предварительно пяти.
Плюсы перманентного макияжа бровей
У любой бьюти-процедуры нагрузиться свои минусы и плюсы. И некогда чем на нее решиться, надо всегда взвесить.

Бережливость времени. Не нужно вставать утром, для накрасить брови, дозволено дольше поспать или выделить больше времени для снаряжение завтрака.

Бережливость средств. После процедуры перманентного макияжа вы заметите, что перестали издерживать казна на окрашивание бровей, карандаши для бровей и другие имущество для их подкрашивания.

Скрыть дефекты кожи. С помощью перманентного макияжа дозволительно скрыть дефекты кожи: царапины, ожоги, рубцы в районе бровей.

Дозволительно исполнять «брови мечты». Те, кому не повезло с бровями, обладательницы тонких, могут выбрать форму и получить приманка идеальные брови. Таким образом, известный макияж помогает решить строй проблем, связанных с редкими бесформенными бровями.

интернет онлайн казино лев

(MatthewPrace, 20. 11. 2021 12:06)

интернет онлайн казино лев https://casinomax.ru/obzory-casino/23-obzor-lev.html

Hello

(YANKOVITZ1246, 20. 11. 2021 10:03)

Cool internet site https://3pin.ru

kløe over hele kroppen

(kløe over hele kroppen, 20. 11. 2021 1:22)


Howdy! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog. Is it tough to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty quick. I'm thinking about setting up my own but I'm not sure where to begin. Do you have any points or suggestions? Thank you kløe over hele kroppen cosu.teswomango.com/map8.php

Gkogyyeij

(Hazellix, 20. 11. 2021 0:46)

Rgqagkmdk
https://domastera.ru/

play to earn games

(Willieviste, 19. 11. 2021 17:36)

köpa kaffebönor online

(köpa kaffebönor online, 19. 11. 2021 14:26)


I think the admin of this site is genuinely working hard in support of his website, since here every stuff is quality based material. köpa kaffebönor online methra.prizsewoman.com/map10.php

play to earn games

(Willieviste, 19. 11. 2021 12:38)

Замена венцов в Новокузнецке

(JackieOdops, 19. 11. 2021 10:51)

https://images.google.co.id/url?sa=t&url=https://vk.com/remont_polow
https://maps.google.fr/url?sa=t&url=https://www.instagram.com/zamena_fundamenta_nvkz/
https://images.google.co.ck/url?sa=t&url=https://samson-42.ru/
https://ul-legal.ru/redirect?url=https://samson-42.ru/
https://images.google.com.ng/url?sa=t&url=https://vk.com/otmostka_nk


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »