Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

бот для ксго рулетки

(ClezeripLover, 19. 1. 2022 12:32)

игры за деньги дота 2 с ботами скачать игры майнкрафт без денег коды на игру мой том на деньги на телефон играть игры реальные деньги введение бонус код world of tanks как заработать деньги скачивая игры как сделать много денег в игре nfs pro street центробанк россии сайт ставка рефинансирования заработок без интернета заработок в интернете без вложений официальный сайт рулетки кс го 100 игра разрушитель 3 уровень 500000000 и деньги играть сайт со ставками вещей кс го генератор бонус код wot скачать интересный способ заработка в интернете

стойки каяба чери амулет https://dalv.gidrokik.space/tor-browser-russkie-proksi-gidra/3250-tor-browser-vindovs-10-hudra.php шкипера гека 13 https://kill.temhidra.xyz/tor-browser-na-ios-hyrda-vhod/2644-nastroyka-tor-browser-na-rossiyu-hidra.php образец договор проведение анализа https://gule.vuthudro.site/tor-browser-linux-terminal-gydra/150-tor-browser-skachat-dlya-ios-besplatno-hyrda.php это космическая онлайн стрелялка https://sann.turhudro.top/skachat-brauzer-tor-na-pk/4442-ustanovit-tor-brauzer-na-fleshku-gydra.php как поставить ядро на хостинг https://nara.gidromem.online/kak-ustanovit-tor-browser-na-ios-gydra/2871-tor-browser-rusifitsirovanniy-gydra.php

хуманизация шкипер бонус коды для вот многоразовые скачать игры на андроид modern combat 5 много денег отзывы о заработках в интернете украина бонус код в wot на июль деньги для игр программа кейсы с деньгами через вебмани ставки в кс го от одного рубля бонус код на ворт оф танк бонус коды радио варгейминг

престиж казино бонус https://gidrokem.space/skachat-tor-brauzer-s-poslednim-flesh-pleerom-vhod-na-gidru/3288-tor-brauzer-gde-skachat-vhod-na-gidru.php общественный работник некоммерческой организации https://turhudro.top/kak-nastroit-tor-browser-dlya-onion-hydra2web/4857-tor-browser-i-adobe-flash-player-vhod-na-gidru.php ставки на спорт онлайн с телефона скачать https://fenn.morhidra.xyz/lurk-darknet-girda/1229-kak-bezopasno-zayti-v-darknet-vhod-na-gidru.php код на деньги в игре качок https://kadi.hidrodar.top/brauzer-tor-na-telefone-hydra2web/3580-brauzer-tor-zayti-onlayn.php прогнозы ставки по кредитам https://gidrovit.space/podklyuchitsya-k-darknet-hydra2web/963-hydra-darknet-market.php

Wana fun on browser playing crazygames?

(Crafurdy, 19. 1. 2022 7:53)

Hello. CrazyGames features the latest and best free online games. You can enjoy gaming without interruptions from downloads, intrusive ads, or pop-ups. Just load up your favorite games instantly in your web browser and enjoy the experience.
You can play our games on desktop mobile devices. That includes everything from desktop PCs, laptops, and Chromebooks, to the latest smartphones and tablets from Apple and Android.
More info at https://www.crazygamesonline.com/

Thanks!

(Josephfup, 19. 1. 2022 7:45)

I just want to say thank you for this great website. I found a solution here on thesims2ts.estranky.cz for my issue.

https://gpsites.win/story.php?title=types-of-english-riding-saddles-5#discuss
https://absolvergame.com/forums/profile/spikerelish0
https://mttcoin.com/forums/users/dollarsunday8/

https://www.sendspace.com/file/u2io35

Test 26

(Hermansag, 17. 1. 2022 11:21)

Tratamiento de la disfunción eréctil combinada con hiperplasia prostática Administración oral Adultos: la dosis recomendada es de 5 mg una vez al día, administrados a la misma hora independientemente de que vaya a producirse actividad sexuall Pacientes con insuficiencia renal: 10 mg tomados antes de la relación sexual independientemente de las comidas. https://www.realites-hypnotiques.fr/forums/users/lelandkem

игры майнкрафт орион 2 на деньги и

(ClezeripLover, 17. 1. 2022 10:28)

бесплатно и без регистрации бонус чит на открытия кейсов в кс го ассоциация в игре 94 деньги виртуальный шкипер 3 скачать заработать деньги в играх шутерах скачать игру на андроид gangstar city много денег сайты детские игровые комплексы можно ли вернуть деньги за игру в battle net многопользовательские игры на деньги коды на деньги в игре lego star wars букмекеры с бездепозитными бонусами за регистрацию сайты с халявой кс го бесплатно взломать игру shadow fight 2 мод много денег экономическая игра для 5 класса заработок в интернете от 100 руб

амулеты магазины москвы https://torn.yothidra.xyz/preimushestvo-brauzera-tor-popast-na-gidru/779-ploshadka-tor-brauzera-popast-na-gidru.php методы заработка деньги в интернете https://nern.torhidra.space/brauzer-tor-logotip-hudra/3698-tor-brauzer-na-ios-skachat-gidra.php сформировать квитанцию госпошлину на закрытие ип https://fenn.morhidra.xyz/ustanovit-flash-player-tor-browser-hydraruzxpnew4af/1589-tor-browser-vs-hydra2web.php известные онлайн стрелялки https://vurr.marhudro.top/ssilki-tor-brauzera-na-oruzhie-gidra/3993-kak-nastroit-brauzer-pod-tor-hyrda.php как зайти в панель управления моим хостингом https://keth.gidrovit.space/tor-brauzer-nastroyka-mosta-gidra/4567-sayt-tor-brauzera-gidra.php

открытие кейсов в сs go скачать мод на игру hill climb racing с деньгами недорогие кейсы в кс го действующие бонус коды танки кейсы кс го лаунж экономическая игра для школы сайт для заработок денег для игр бесплатно самые быстрые заработки в интернете без вложений код бонуса мадам i игры без вложений по зароботку денег

скачать игру boss с бесконечными деньгами https://dage.tuthidra.xyz/skript-dlya-brauzera-tor-popast-na-gidru/3587-parol-dlya-brauzer-tor-na-gidra.php мошенничество при регистрации ип https://fetgidra.site/tor-brauzer-skachat-besplatno-torrent-na-russkom-poslednyaya-versiya-hyrda/1607-skachat-besplatno-tor-brauzer-na-russkom-ubuntu-hyrda.php транспортная компания доставкин г.самара https://hunn.tekhidra.space/tor-browser-on-kali-popast-na-gidru/3828-darknet-sites-onion-popast-na-gidru.php лучшие игровые сайты играть онлайн https://vurn.fetgidra.site/portable-version-of-tor-browser-hidra/3004-tor-browser-process-girda.php как делать ставку в букмекерской конторе беспроигрышную https://temi.gidrokem.space/tor-browser-pages-hydra2web/4259-yazik-tor-browser-gidra.php

Автоматический заработок

(Michaeltiz, 17. 1. 2022 0:27)

Автоматический заработок,без вложений,первые деньги уже сегодня!
https://vk.cc/c3Rmmr

Работа

(Donaldsig, 16. 1. 2022 23:51)

https://vk.com/rabotanovokuznetsk

birds игра с выводом денег вход в аккаунт

(ClezeripLover, 16. 1. 2022 14:56)

кейс игры кс го сайты для заработка кредитов в варфейс без вложений бесплатно лотерея моментальная игры резня и деньги взломать игру метро 2033 деньги пираты карибского моря экономическая игра игры заправка за деньги читы к игре tdp4 на деньги скачать программу на деньги игр мотоблоки шкипер как сделать флеш игру на деньги скачать опен кейс в кс го бесплатные бонус коды на 2017 год для world of tanks бонус коды для wot как вводить farming simulator 15 прописываем деньги в игре

чери амулет б у в краснодаре https://zage.hidrojut.top/torgovie-ploshadki-tor-brauzer-popast-na-gidru/1414-brauzer-tor-skachat-na-russkom-poslednyuyu-versiyu-besplatno-gidra.php игра птички на деньги онлайн с выводом денег без вложений https://mira.hidrovom.top/tor-brauzera-vindovs-7-hydra2web/1310-brauzer-tor-chto-za-signal-hyrda.php составление трудового договоров https://kerg.yothidra.xyz/skachat-tor-brauzer-dlya-vindovs-10-64-bit-hyrda/1971-russkie-sayti-dlya-tor-brauzera.php на игре новый уровень смотреть онлайн все серии https://dira.turhudro.top/kak-skachat-s-flibusti-esli-brauzer-tor-zablokirovali-2017-gidra/1139-kak-polzovatsya-brauzerom-tor-na-telefon.php таймвеб ваш мощный хостинг https://goll.samhudro.site/brauzeri-tor-top-hydra/4899-brauzer-tor-linux-hidra.php

игры за счет бонусов после регистрации джекпот киного топ 30 сайтов с халявой игра нужны деньги 3 видео скачать игры мод много денег ферма симулятор казино играть бонус за телефон заработок интернет магазином кейсы драгон лор бесплатно скачать игру ходячие мертвецы мод много денег шкипер лодки официальный сайт

бонус код в танках на июнь https://yomgidra.online/nastroyka-tor-brauzera-android-gidra/833-poiskoviki-v-tor-brauzere.php регистрация ип ооо в люберцах https://garr.gutgidra.online/tor-brauzer-ne-zakonen-vhod-na-gidru/4773-kak-nastroit-tor-brauzer-dlya-chaynikov-vhod-na-gidru.php ставки транспортного налога по закону московской области за 2007год https://faek.jurhudro.site/tor-browser-iphone-5-skachat-hydraruzxpnew4af/2950-tor-browser-bundle-ios-girda.php казино дающие реальные бонусы при регистрации без депозита https://fell.hidrodak.xyz/ustanovit-tor-brauzer-na-kali-linuks-hydra/435-tor-brauzer-kak-otkrit-brauzer-hydra.php сайты ставка на спорт https://akik.marhudro.top/tor-internet-brauzer-inkognito-android-gidra/1856-darknet-girls-gidra.php

душевая кабина магазин

(Bogdanlxx, 16. 1. 2022 12:35)

Добрый день товарищи!
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Стоит задача грамотно и недорого организовать офисное помещение в короткий срок? Возникли трудности с планировкой? Предлагаем оптимальное решение — современные офисные перегородки на заказ, которые позволят офис разделить по отделам или предоставить каждому сотруднику личное рабочее пространство для спокойной, уединенной работы.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1vmrY5GSwVaOZLTTZYDu9eRJGb7VqrLSr/view?usp=sharing
Увидимся!

Работа

(Donaldsig, 16. 1. 2022 12:06)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo?w=wall-109862666_2779

Работа

(Donaldsig, 16. 1. 2022 2:08)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo?w=wall-109862666_2779

Заработок в интернете

(MichaelLex, 15. 1. 2022 20:08)

https://maps.google.cv/url?sa=t&url=https://vk.com/zarabotok_v_internete_dlya_mam

Работа

(Donaldsig, 15. 1. 2022 18:05)

https://vk.com/rabotanovokuznetsk

Работа

(Donaldsig, 15. 1. 2022 11:57)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo

Работа

(Donaldsig, 14. 1. 2022 17:26)

https://vk.com/rabotanovokuznetsk

ae888

(PabloHat, 14. 1. 2022 16:33)

https://seo.analizsaita.online/domain/ae888betvn.com

릴게임

(PatrickKic, 14. 1. 2022 11:08)

https://reliableweb.org/domain/www.seegamesite.com

Severance

(PiqueDs, 14. 1. 2022 10:27)


There are many elements which ought to get contemplated when partners choose whether or not to announce insolvency just before or. Below are a few of those. Do I educate my kids? Keep on reading for hints about telling your kids.
https://easierwithpractice.com/what-is-a-horse-riding-arena-called/

Заработок в интернете

(MichaelLex, 14. 1. 2022 3:46)

https://images.google.com.uy/url?sa=t&url=https://vk.com/zarabotok_v_internete_dlya_mam

Работа

(Donaldsig, 14. 1. 2022 2:46)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »