Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hitta rätt löparsko

(hitta rätt löparsko, 1. 2. 2022 18:32)


Hello, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam comments? If so how do you stop it, any plugin or anything you can suggest? I get so much lately it's driving me insane so any assistance is very much appreciated. hitta rätt löparsko tirwo.teswomango.com/map27.php

Good girl

(Ovemy, 1. 2. 2022 12:31)

Hello, I'm good girl and looking for good man. If you are interested, I'll send my photo. Thank's https://tinyurl.com/yaflf4hk

Заработок в интернете

(MichaelLex, 1. 2. 2022 9:54)

https://images.google.com.pr/url?sa=t&url=https://vk.com/zarabotok_v_internete_dlya_mam

kort grått hår

(kort grått hår, 1. 2. 2022 4:03)


Hi there, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam remarks? If so how do you protect against it, any plugin or anything you can suggest? I get so much lately it's driving me insane so any support is very much appreciated. kort grått hår gutfm.prizsewoman.com/map14.php

ta bort röda ögon i photoshop

(ta bort röda ögon i photoshop, 31. 1. 2022 18:11)


Hi to every one, the contents present at this site are really awesome for people knowledge, well, keep up the good work fellows. ta bort röda ögon i photoshop tronso.prizsewoman.com/map13.php

Купите права на экскаватор

(Jeddussuete, 31. 1. 2022 14:38)

https://www.evernote.com/shard/s454/sh/de4278a8-088e-afe5-5283-1b500424c0f2/98a76be29452d59add2c95a5541982c6

Купите права на экскаватор через компанию prava112, документ будет оформлен в течении нескольких дней, при этом приходить на сдачу экзаменов не придется. Кстати, документы из обучающего центра так же прилагаются. Оформите права на экскаватор в нашей компании и будьте уверены Вы останетесь довольны. А чтобы не сомневаться в предложении предлагаем послушать отзывы на нашем сайте. Удачной дороги !

kylling i karrysauce

(kylling i karrysauce, 31. 1. 2022 7:42)


These are genuinely great ideas in on the topic of blogging. You have touched some pleasant things here. Any way keep up wrinting. kylling i karrysauce provl.prizsewoman.com/map30.php

capital website browser

(GamerOpive, 30. 1. 2022 17:21)

episode adrenaline incident specifically antisocial for the treatment of formula racing whole mechanism chauffeurs. Create simply how they can believe everywhere in Indycar or quickness race. Stopped dreaming, start "Physical Speed," and drench yourself in the smashing of fastest and accomplished motorists who live and sometimes pass away on exceptional asphalt tracks. GT Motorsport is not on the side of everyone - compute your abilities in this simulation of Stately Prix races. For all, pinpoint the service to the question which problems you - are you established satisfactorily to light air up being the planet rally champ in asphalt races
https://www.bestcrazygames.com/

super c complex

(super c complex, 30. 1. 2022 12:07)


Excellent goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you are just too fantastic. I actually like what you have acquired here, really like what you're saying and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still care for to keep it sensible. I can't wait to read much more from you. This is really a great web site. super c complex liti.prizsewoman.com/map6.php

Замена венцов в Новокузнецке

(JackieOdops, 30. 1. 2022 5:54)

https://images.google.bf/url?sa=t&url=https://www.instagram.com/zamena_fundamenta_nvkz/

vegetarisk gryta med sötpotatis

(vegetarisk gryta med sötpotatis, 30. 1. 2022 5:09)


Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You definitely know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos to your blog when you could be giving us something informative to read? vegetarisk gryta med sötpotatis tumbt.teswomango.com/map17.php

Замена венцов в Новокузнецке

(JackieOdops, 30. 1. 2022 2:24)

https://maps.google.com.ni/url?sa=t&url=https://samson-42.ru/

klor allergi test

(klor allergi test, 29. 1. 2022 22:08)


There is definately a great deal to find out about this topic. I like all the points you've made. klor allergi test tiomus.sewomabest.com/map17.php

Замена венцов в Новокузнецке

(JackieOdops, 29. 1. 2022 19:14)

https://images.google.cc/url?sa=t&url=https://uslugi.yandex.ru/profile/IgorSyzranov-1598463

min katt är lös i magen

(min katt är lös i magen, 29. 1. 2022 13:41)


Today, while I was at work, my cousin stole my iphone and tested to see if it can survive a forty foot drop, just so she can be a youtube sensation. My iPad is now destroyed and she has 83 views. I know this is totally off topic but I had to share it with someone! min katt är lös i magen rosslo.teswomango.com/map26.php

bröd grundrecept jäst

(bröd grundrecept jäst, 29. 1. 2022 7:25)


Good way of explaining, and pleasant post to get facts concerning my presentation focus, which i am going to deliver in school. bröd grundrecept jäst olen.prizsewoman.com/map18.php

dagsbehov av protein

(dagsbehov av protein, 29. 1. 2022 1:16)


I visit each day a few web pages and information sites to read articles or reviews, except this webpage provides feature based content. dagsbehov av protein sewomabest.com/map26.php

maten är min medicin

(maten är min medicin, 28. 1. 2022 19:10)


Heya i'm for the first time here. I came across this board and I find It really useful & it helped me out much. I hope to give something back and help others like you aided me. maten är min medicin tronso.prizsewoman.com/map4.php

boots till shetlandsponny

(boots till shetlandsponny, 28. 1. 2022 12:54)


It's difficult to find knowledgeable people for this subject, however, you sound like you know what you're talking about! Thanks boots till shetlandsponny idrli.prizsewoman.com/map8.php

fett i blodet

(fett i blodet, 28. 1. 2022 6:48)


Magnificent beat ! I wish to apprentice at the same time as you amend your site, how can i subscribe for a blog web site? The account helped me a appropriate deal. I were a little bit familiar of this your broadcast offered vivid transparent concept fett i blodet break.teswomango.com/map11.php


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »