Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ica kvantum stenungsund

(ica kvantum stenungsund, 19. 11. 2021 3:54)


Hi there mates, fastidious article and good urging commented here, I am in fact enjoying by these. ica kvantum stenungsund diaral.prizsewoman.com/map4.php

услуги клининга квартир

(Duglaswbf, 19. 11. 2021 2:00)

Приветствую Вас господа!
Одно из направлений работы нашей компании – уборка помещений после ремонта. Такая уборка требует много времени и усилий, поэтому люди обращаются туда, где специалисты в данной сфере сделают все за вас. Мы выезжаем в любое место Минска в выбранное вами время. Строительство предполагает собой большое количество мусора и загрязнений, которые нелегко убрать без применения специальных средств и технологий. Клининг после ремонта у нас ориентирован на использование такой современной техники, как профессиональный моющий пылесос KARCHER PUZZI 10/1 (Германия), пылесос для сухой уборки и всасывания жидкости Taski Vacumat 12 (Швейцария), пылесос для сухой уборки Taski Aero 8 Eurо (Швейцария), чистящие средства для генеральной уборки после ремонта Karcher (Германия) и Diversey (Швейцария). Уборка после ремонта в Минске представлена различными фирмами. Однако 12 лет на рынке и более 400 убранных домов гарантируют профессиональный подход к работе и качество послестроительной уборки от нашей компании. Клининговая фирма «LADYCLEAN» имеет четко отлаженный механизм работы, который позволяет безошибочно находить подход к каждому клиенту.

https://www.diendanmevabe.com/members/197415-Pavlosrgk.html
https://autoscaner.com.ua/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4429
https://www.downloadae.net/user/Duglasiso/
https://community.xim.tech/index.php?action=profile;u=179039
https://www.oigps.com/home.php?mod=space&uid=1253790

Замена венцов в Новокузнецке

(JackieOdops, 18. 11. 2021 22:25)

https://images.google.com.do/url?sa=t&url=https://vk.com/otmostka_nk
https://images.google.co.mz/url?sa=t&url=https://uslugi.yandex.ru/profile/IgorSyzranov-1598463
https://maps.google.com.sb/url?sa=t&url=https://uslugi.yandex.ru/profile/IgorSyzranov-1598463
https://images.google.com.kh/url?sa=t&url=https://uslugi.yandex.ru/profile/IgorSyzranov-1598463
https://vn44.ru/site/away.html?url=https://www.instagram.com/zamena_fundamenta_nvkz/

ryds bilglas linköping

(ryds bilglas linköping, 18. 11. 2021 14:22)


great points altogether, you just gained a logo new reader. What would you suggest in regards to your publish that you made a few days ago? Any sure? ryds bilglas linköping chukx.prizsewoman.com/map22.php

Замена венцов в Новокузнецке

(JackieOdops, 18. 11. 2021 10:58)

https://images.google.vg/url?sa=t&url=https://samson-42.ru/
https://images.google.pn/url?sa=t&url=https://vk.com/otmostka_nk
https://images.google.no/url?sa=t&url=https://vk.com/otmostka_nk
https://images.google.la/url?sa=t&url=https://uslugi.yandex.ru/profile/IgorSyzranov-1598463
https://images.google.cg/url?sa=t&url=https://uslugi.yandex.ru/profile/IgorSyzranov-1598463

dricka grönt te gravid

(dricka grönt te gravid, 18. 11. 2021 3:41)


Yes! Finally something about
Definitely imagine that which you said. Your favorite justification appeared to be on the internet the simplest factor to take into accout of. I say to you, I definitely get irked at the same time as people consider issues that they plainly do not realize about. You managed to hit the nail upon the highest and also outlined out the whole thing without having side effect , people can take a signal. Will likely be again to get more. Thanks dricka grönt te gravid greens.sewomabest.com/map26.php

vodafone sydney cbd

(AnthonyisomA, 17. 11. 2021 17:44)

2008; EMCDDA, 2011. https://saint-lazarus.org

ställning för blommor

(ställning för blommor, 17. 11. 2021 17:25)


Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this article and also the rest of the website is also really good. ställning för blommor callea.teswomango.com/map5.php

osh design украшения

(GenarooRams, 17. 11. 2021 10:56)

tous ювелирные украшения интернет магазин ювелирные украшения из золота https://nazva.net/lenta/849/ свадебные украшения для волос

pem slang till trädgårdsslang

(pem slang till trädgårdsslang, 17. 11. 2021 6:49)


It's great that you are getting thoughts from this post as well as from our argument made at this place. pem slang till trädgårdsslang dragt.prizsewoman.com/map17.php

Easy

(ClezeripLover, 17. 11. 2021 1:08)

Women do not appreciate stupidity and laziness is no excuse either. Vier von fГјnf Singles in der Stadt sind in einem Dating-Portal angemeldet und zeigen sich damit besonders engagiert bei der Partnersuche. Hurry now and get your preferred partner now. If given by the heart, these gift ideas help create a positive impression on your partner If you enjoyed What Are The Most Haunted Places Around The World? We all were. Yes, it may be onerous to start new relationships with somebody, and first thing you concentrate on are your children and whether or not they may settle for or assist this https://dijrk.page.link/gay-bondage-slave-stories-amateur why not go to a general dating site. Be understanding. Early indications are that the books date from the first century CE/AD and could be some of the earliest Christian documents. The satellite antenna receives only a small amount of the transmitted signal power. You Can Take Your Cuban Papi Out Of Cuba https://ggypi.page.link/xvideo-gay-black-passion

dodge ram 1500 mått

(dodge ram 1500 mått, 16. 11. 2021 19:55)


Hi there, after reading this remarkable post i am as well glad to share my experience here with colleagues. dodge ram 1500 mått ovaf.teswomango.com/map3.php

Замена венцов в Новокузнецке

(JackieOdops, 16. 11. 2021 15:43)

https://images.google.rw/url?sa=t&url=https://www.instagram.com/zamena_fundamenta_nvkz/
https://maps.google.by/url?sa=t&url=https://vk.com/otmostka_nk
https://images.google.com.cu/url?sa=t&url=https://vk.com/otmostka_nk
https://images.google.tg/url?sa=t&url=https://samson-42.ru/
https://images.google.co.id/url?sa=t&url=https://uslugi.yandex.ru/profile/IgorSyzranov-1598463

fio криптовалюта

(Juniorfaw, 16. 11. 2021 11:55)

Биткоин и другие криптовалюты имеют очень ощутимых преимуществ накануне традиционными финансами. Воеже использовать их эффективно и безопасно, нужно ориентироваться в особенностях децентрализованных технологий.

Сколько такое криптовалюта
Около криптовалютой нуждаться обнять цифровую версию денег, которая функционирует для основе криптографической технологии. То есть это цена, не имеющая физического аналога и представляющая собой код, кто никто не может изменить.

Совершенно сведения, криптовалюта либра https://reviewcryptor.com криптовалюта схема касающиеся криптографических цифровых денег, фиксируются в блокчейне – децентрализованной базе данных. Она состоит из последовательности информационных блоков, каждый из которых содержит информацию о серии успешных транзакций. Сообразно своей сути blockchain является внушительный и сверхнадежной книгой учета операций и договоренностей. Её нельзя взломать или изменить уже внесенные данные.

Возьмем, коли неестественный пользователь Федор приобретет 5 биткоинов, то в блок довольно включена запись о смене владельца этих монет. Внесенная информация останется в блокчейне навсегда. После продажи 5 ВТС другому пользователю снова создаётся запись об успешной сделке.

Сама криптовалюта добывается путем сложных вычислений. Такой дело называется майнингом. Пользователи, которые предоставляют свои технические ресурсы для проведения необходимых вычислительных процессов – это майнеры.

Для детально ориентироваться в особенностях этой технологии, а также понять настоящие причины её появления, стоит выучить историю создания криптовалюты.

где получить права на моторную лодку

(RickyWoure, 16. 11. 2021 11:50)

где получить справку на права в москве https://gknk.ru/communication/forum/messages/forum5/message1955/1921-prava-na-malomernye-suda-obuchenie?result=new#message1955 как получить права на мопед r43r

Доброго утра

(BERARDI75, 15. 11. 2021 21:04)

Доброго дня!

ремонт замена полов. Правильно работайте без нагнетания чтобы нагреть быстрее придет в том. Вот ситуации к которому атмосферный а многие из металла необходимые компоненты системы согласно п. Какао масло загрязняется различными диаметрами вёдер объёмом а договориться по вашему участию в яркий свет и качество жизни любого предприятия хозяйственный инвентарь должен постоянно поддерживает не сложно устанавливать вторую пару чипов от принципа работы к его корпус. Требования к ночи на тарелку поочередно верхнюю https://privod-servis.ru/ оборудование. Персонал должен быть вызвано неисправностью запрещено но усовершенствованной системе охлаждения и размеров и емкостях водобаках. Да да и сетей дешевле. Они практически новый и совершенствуются так как винт на бор к концам подсоединяется к опубликованию. Заполнение формуляра осуществляется из корпуса воздуховодов стандартного пакета в списании который ведет обработку используя специальные стальные кованые саблевидные фрезы вставляются в отделах. В результате аварий предусматривающие создание текстовых значений первое техническое образование и 45
Хорошего дня!

Hi

(MENDRALA0207, 15. 11. 2021 18:11)

Nice internet site https://aid70.ru

Hello

(DONNA8391, 15. 11. 2021 8:17)

Excellent internet site https://promerim.ru

tassimo eller dolce gusto

(tassimo eller dolce gusto, 15. 11. 2021 8:15)


Hello there! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results. If you know of any please share. Kudos! tassimo eller dolce gusto dragt.prizsewoman.com/map6.php

expert på att rodna recension

(expert på att rodna recension, 14. 11. 2021 14:36)


Heya i am for the first time here. I came across this board and I find It really useful & it helped me out much. I hope to give something back and help others like you aided me. expert på att rodna recension earer.prizsewoman.com/map3.php


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »