Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

röda nike skor herr

(röda nike skor herr, 18. 4. 2021 6:29)


You've made some good points there. I checked on the internet to find out more about the issue and found most individuals will go along with your views on this site. röda nike skor herr platmi.nnutunman.com/map16.php

sannas såpa acne

(sannas såpa acne, 17. 4. 2021 4:21)


It's nearly impossible to find knowledgeable people in this particular subject, but you seem like you know what you're talking about! Thanks sannas såpa acne edbha.gruborwom.com/travels/sannas-spa-acne.php

vitlök i olja farligt

(vitlök i olja farligt, 17. 4. 2021 2:19)


It's hard to find well-informed people about this subject, but you sound like you know what you're talking about! Thanks vitlök i olja farligt gree.nnutunman.com/map16.php

snygga jeans stora storlekar

(snygga jeans stora storlekar, 16. 4. 2021 11:58)


I've been exploring for a little bit for any high-quality articles or blog posts on this sort of area . Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this site. Studying this info So i'm satisfied to show that I've an incredibly good uncanny feeling I discovered just what I needed. I so much definitely will make sure to do not disregard this website and provides it a glance regularly. snygga jeans stora storlekar turgo.gruborwom.com/decorations/snygga-jeans-stora-storlekar.php

Ai.Marketing Register ? MarketBot Cashback Artificial.

(RalphAdend, 15. 4. 2021 21:54)

Ai.Marketing Register ? MarketBot Cashback Artificial.

https://aimarketing-reg.com/

We offer the best cashback the is on the market. The cashback rate difference between us. MarketBot. Earn up to 35% cashback! . Without complications. Over 20,000 online stores. Cashback Directory. About Us. MarketBot Protect. Read The FAQ. Join The Team. Only need to fund the advertising budget, earn a regular income for you. Make up to 35% Affiliate program Promote goods to friends and get 5% on their purchases. To 35% cashback. Ai Marketing. AI Technology. MarketBot.

priorin schampo resultat

(priorin schampo resultat, 15. 4. 2021 21:19)


Thank you, I've recently been looking for info about this topic for ages and yours is the best I have found out so far. But, what concerning the conclusion? Are you sure concerning the source? priorin schampo resultat stani.nnutunman.com/map32.php

inflammation i lilla bäckenet

(inflammation i lilla bäckenet, 15. 4. 2021 1:49)


This is a topic that's close to my heart... Thank you! Exactly where are your contact details though? inflammation i lilla bäckenet mills.diatradpr.com/for-women/inflammation-i-lilla-baeckenet.php

pärlor i hink

(pärlor i hink, 13. 4. 2021 18:16)


Fabulous, what a weblog it is! This weblog gives useful data to us, keep it up. pärlor i hink curxi.gruborwom.com/delicious-dishes/paerlor-i-hink.php

how many seeds should i plant in a pot

(Gregoryrosus, 13. 4. 2021 10:12)

Shelled Hemp Seed may help reverse the damaging effects of late onset illnesses such as diabetes and heart disease! https://howtostorecannabis.com/how-to-grow-a-marijuana-plant-from-a-seed/ You’ve probably heard of Sativa, Indica, and hybrid when it comes to marijuana or weed. These are cannabis varieties that are categorized by the morphology of the plant or weed. But have you heard of Kush? Kush is a specific strain of cannabis that originated from the Hindu Kush mountains located near the border of Afghanistan, India, and Pakistan. Kush mainly falls into the indica-hybrid category rather than Sativa, but there are many hybrid Kush strains. Compared to other strains of cannabis, Kush can have sedative indica-like effects that result in feelings of sleepiness, but also euphoria and joy. Despite the existence of many different strains of Kush, they all share similar tastes and scents: floral, fruity and foresty . They are known for an aromatic scent, a citrus taste, and an herbal or peppery flavor. Most Kush strains are advised for nighttime use due to its extremely tranquilizing and sedative effects. If these traits pique your interest, read on. In no particular order, here are the Best 10 Kush Strains of All Time: This glucosamine is formulated with chondroitin sulfate and MSM to help support cartilage matrix production and joint comfort. https://howtostorecannabis.com/what-type-of-plants-produce-seeds/ Upload your info about this strain here: Description : In the flower form, Purple Haze has delicate buds that have beautiful hues and a subtle scent of grape candy and lemon drops. Germinating cannabis seeds on a damp surface. https://howtostorecannabis.com/hemp-seeds-good-for-you/

hässelby strand tunnelbana

(hässelby strand tunnelbana, 13. 4. 2021 4:03)


When someone writes an article he/she keeps the idea of a user in his/her brain that how a user can be aware of it. Therefore that's why this post is amazing. Thanks! hässelby strand tunnelbana adpa.diatradpr.com/beauty/haesselby-strand-tunnelbana.php

mars incorporated sverige

(mars incorporated sverige, 12. 4. 2021 13:59)


Howdy! Quick question that's entirely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My weblog looks weird when browsing from my iphone4. I'm trying to find a theme or plugin that might be able to resolve this problem. If you have any suggestions, please share. Many thanks! mars incorporated sverige ternr.gruborwom.com/for-men/mars-incorporated-sverige.php

anthon berg choklad likör

(anthon berg choklad likör, 11. 4. 2021 23:13)


Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you could do with a few pics to drive the message home a bit, but other than that, this is magnificent blog. A fantastic read. I'll definitely be back. anthon berg choklad likör quesi.diatradpr.com/beautiful-things/anthon-berg-choklad-likoer.php

скважина на воду на даче

(Andreasimk, 11. 4. 2021 21:59)

Привет дамы и господа!Предлагаем Вашему вниманию интересный сайт для заказа бурения скважин на воду. https://drive.google.com/file/d/1Y0zYtrRCia9jfU-BH3WPIbhph6HvwDRl/view?usp=sharing Бурение скважин в Минске – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. Заказывайте скважину для воды в АКВАБУРсервис – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Итак, вам нужна собственная скважина и вы решаете самостоятельно обеспечивать себя чистой водой — на своем загородном участке или на промышленном объекте в Минской области. Поздравляем с первым шагом. Но до того как мы приступим к бурению вашей скважины, вам предстоит сделать еще один выбор — решить, какая скважина у вас будет. Выбрать предстоит из двух вариантов: шнековая (до 35-40м) или артезианская (от 40м). Артезианская скважина бурится роторным способом. Этот способ бурения дороже уже по той причине, что сама скважина глубже. Цены на прохождение одного погонного метра при бурении артезианской или фильтровой скважины существенно не отличаются, однако за счет глубины конечная цена на роторное бурение выше.
От всей души Вам всех благ!

göra egna örhängen

(göra egna örhängen, 11. 4. 2021 17:28)


When I originally left a comment I appear to have clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and from now on each time a comment is added I receive 4 emails with the same comment. There has to be an easy method you can remove me from that service? Many thanks! göra egna örhängen osgu.zinpunkgood.com/map15.php

koltabletter mot diarre

(koltabletter mot diarre, 10. 4. 2021 22:13)


Woah! I'm really enjoying the template/theme of this site. It's simple, yet effective. A lot of times it's difficult to get that "perfect balance" between user friendliness and visual appearance. I must say that you've done a excellent job with this. Also, the blog loads very quick for me on Safari. Outstanding Blog! koltabletter mot diarre smoot.diatradpr.com/advice-girlfriends/koltabletter-mot-diarre.php

storknallen borås öppettider

(storknallen borås öppettider, 10. 4. 2021 6:28)


At this time it looks like Expression Engine is the best blogging platform out there right now. (from what I've read) Is that what you're using on your blog? storknallen borås öppettider toca.diatradpr.com/trends/storknallen-bors-oeppettider.php

viagra assistance 89502

(YesseniaKl, 10. 4. 2021 0:48)

https://ingogf.com/ - viagra red face

bästa black friday

(bästa black friday, 9. 4. 2021 11:08)


Wow! This blog looks exactly like my old one! It's on a entirely different topic but it has pretty much the same page layout and design. Superb choice of colors! bästa black friday pranf.gruborwom.com/useful-tips/baesta-black-friday.php

Распродажа от компании Росмера

(Stephenunito, 9. 4. 2021 1:51)

Предложение от Росмера. Распродажа. Концевые меры длины №11 кл.2 КИ за 12000.00руб. подробности по ссылке: https://rosmera.ru/product/kontsevye-mery-dliny-11-kl2-ki

eczeem hoofdhuid shampoo

(eczeem hoofdhuid shampoo, 8. 4. 2021 17:58)


Everyone loves it whenever people come together and share opinions. Great website, continue the good work! eczeem hoofdhuid shampoo feisl.gruborwom.com/useful-tips/eczeem-hoofdhuid-shampoo.php


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »