Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

폰테크

(LeonardPrise, 1. 8. 2022 19:11)


비대면폰테크 전국폰테크 폰테크신규개통 아이폰신규개통 서울폰테크 인천폰테크 부천폰테크 폰테크매장 구로구폰테크
천안폰테크 대구폰테크 제주폰테크 전남폰테크 경기폰테크 경북폰테크 경남폰테크 광주폰테크 폰테크출장 당일폰테크
대전폰테크 강원폰테크 전북폰테크 충남폰테크 부산폰테크 울산폰테크 충북폰테크 세종폰테크 구리폰테크 아이폰폰테크
춘천폰테크 원주폰테크 강릉폰테크 충주폰테크 제천폰테크 청주폰테크 아산폰테크 서산폰테크 안양폰테크 안산폰테크
전주폰테크 군산폰테크 익산폰테크 목포폰테크 여수폰테크 순천폰테크 포항폰테크 경주폰테크 광명폰테크 시흥폰테크
안동폰테크 구미폰테크 경산폰테크 진주폰테크 통영폰테크 거제폰테크 창원폰테크 수원폰테크 성남폰테크 서귀포폰테크

폰테크

(LeonardPrise, 1. 8. 2022 2:16)


비대면폰테크 전국폰테크 폰테크신규개통 아이폰신규개통 서울폰테크 인천폰테크 부천폰테크 폰테크매장 구로구폰테크
천안폰테크 대구폰테크 제주폰테크 전남폰테크 경기폰테크 경북폰테크 경남폰테크 광주폰테크 폰테크출장 당일폰테크
대전폰테크 강원폰테크 전북폰테크 충남폰테크 부산폰테크 울산폰테크 충북폰테크 세종폰테크 구리폰테크 아이폰폰테크
춘천폰테크 원주폰테크 강릉폰테크 충주폰테크 제천폰테크 청주폰테크 아산폰테크 서산폰테크 안양폰테크 안산폰테크
전주폰테크 군산폰테크 익산폰테크 목포폰테크 여수폰테크 순천폰테크 포항폰테크 경주폰테크 광명폰테크 시흥폰테크
안동폰테크 구미폰테크 경산폰테크 진주폰테크 통영폰테크 거제폰테크 창원폰테크 수원폰테크 성남폰테크 서귀포폰테크

토토사이트

(AnthonyZiz, 31. 7. 2022 17:06)
https://reviewmywebsite.xyz/domain/www.saseolsite.com

Test, just a test

(XRumerTest, 31. 7. 2022 12:03)

Hello. And Bye.

agen togel

(Philliphon, 31. 7. 2022 5:50)
https://sholokhov.org/

수입 + 투자 포함 + 출금 포함

(Daniellaulp, 29. 7. 2022 3:19)

https://www.finefoodmall.co.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=19685

conradfirearms

(PhillipNeusa, 28. 7. 2022 21:40)

https://www.freeseochecker.net/domain/realexpressarmory.com

토토사이트

(AnthonyZiz, 28. 7. 2022 14:04)https://www.eduplus.hk/special/emailalert/goURL.jsp?clickURL=https://www.saseolsite.com/

Таможенное оформление в порту

(roosse, 27. 7. 2022 23:35)

При выполненьи импорта, в том числе и экспорта отгрузочная документация играет особенно основную функцию. Особенно в случае импорта присутствие корректных коммерческих документов, точность заявленных сведений, отображенных в документах, а при этом необходимость регистрации таможенной декларации выражают эффективность процесса таможенного оформления. Хоть какая промедление в регистрации декларации на товары или же не достаточность коммерческих документов и сведений может заморозить растаможку https://ved-line.ru и таким образом, импортер может не только понести простой касательно импортируемого товара, но и вероятно сорвать преимущества для бизнеса. Таможенная стоимость основана на цене, указанной в коммерческой счет-фактуре. Таможенные органы также проверят ставки импортных пошлин, описание декларируемых сведений о товаре, подобранный код товарной номенклатуры ВЭД, данные с упаковочного листа, сертификат происхождения, счет за перевозку, внешнеторговый договор, дополнения к контракту в ситуации если таковые заключались.

Прошу помочь кто в теме - какой табак брать вместо сигарет?

(Lampallfef, 27. 7. 2022 21:16)

Доброго вечера, друзья!
Курю более 6 лет и вот решил убавить потребление дыма. Бабала слишком много расходуется. Знакомый посоветовал самокруток из фермерского табака. Он и стоит дешевле, и по качеству, говорят, лучше, по накуриваемости и количеству штук в день тоже меньше уходит.
Нашел вот такой сайт поставщика, который предлагает https://lampa-lounge.ru - табак для самокруток! и хотел поинтересоваться, возможно кто то из вас уже брал здесь товарищи? Как порядочность? Какой табак?
Опасаюсь просто брать неизвестно у кого по предоплате и еще не знаю который сорт табака.

Matchless theme, it is interesting to me :)

(TommyBoade, 26. 7. 2022 15:37)

Likely is not present
https://donteatthisbook.com
https://gaybondagefilm.com

You have appeared are right. I thank for council how I can thank you?

(TommyBoade, 26. 7. 2022 12:20)

I apologise, but, in my opinion, you are not right. I am assured. Let's discuss. Write to me in PM, we will talk.
https://stays4gays.com
https://gaydatings.org

Thank you in the interest sharing superlative informations.

(GregoryKnots, 25. 7. 2022 20:37)

Good post. I employed to be checking constantly this blog and I’m impressed!
Very helpful info specifically the outstanding piece ?? I mulct care of such information much. I was looking to this inescapable info representing a fancy time. Thanksgiving owing to you and best of luck.
I’ve found https://500px.com/p/westermannvsskincaid?view=groups

Base for Xrumer

(BaseXrumerPriet, 24. 7. 2022 21:15)

Самая большая база для Xrumer с бесплатными обновлениями каждый месяц в течении 12 месяцев.
Объем базы более 100 000 000 сайтов. Размер более 33 гигабайт.
База структурирована по разделам для удобства. С данной базой отпадет необходимость покупать дополнительные базы.
Подробнее можно о базе можно узнать по ссылке:
https://mipped.com/f/threads/samaja-bolshaja-baza-dlja-xrumer-s-avtoobnovleniem.207352/
Услуги по прогону и раскрутке сайтов Xrumer можно заказать тут https://kwork.com/user/ElitestaR

xsmb

(DavidGom, 20. 7. 2022 2:22)


Kết quả xổ số kiến thiết miền Bắc, Kết quả xổ số kiến thiết miền nam, Kết quả xổ số kiến thiết miền trung

Spanish Gold George Birmingham

(HerbertThoxy, 19. 7. 2022 6:30)

Roberts, Isaac Yee, Ashley Festa, Naome Seifu, Michael Martinez, Alexander J.


https://replit.com/@specmu1979/Petros-Pharmaceuticals-Stendra
https://replit.com/@specmu1979/Avanafil-Stendra-Harga-1
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-100-Mg-4
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Price-Thailand
https://replit.com/@specmu1979/What-Is-Avanafil-Stendra
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Ultrafarma
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-From-India
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Avanafil1
https://replit.com/@specmu1979/How-Is-Stendra-Taken
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Out-Of-Stock-1
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Boots
https://replit.com/@specmu1979/Erectile-Dysfunction-Drugs-Stendra-1
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Shelf-Life
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Release
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Price-In-Kenya


https://paste2.org/1YcwhVkP
https://techplanet.today/post/cnn-july-6-2022-mesfin
https://pasteio.com/xITFLvZjre6V
https://www.geany.org/p/hQ3hJ/
https://rextester.com/JIAT27654

Sting My Feels BOOK II

(HerbertThoxy, 18. 7. 2022 16:33)

Пътници летяха 14 часа, а когато слязоха и погледнаха самолета си изпаднаха в ужас ВИДЕО.


https://replit.com/@specmu1979/Best-Price-For-Stendra
https://replit.com/@specmu1979/Avanafil-Stendra-Precio-1
https://replit.com/@specmu1979/Harga-Stendra-Di-Apotik-1
https://replit.com/@specmu1979/Stendraget-5
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-200-Mg-Vs-Viagra-100Mg-1
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-20-Mg-1
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Pill-Cost
https://replit.com/@specmu1979/Can-Stendra-Be-Taken-Daily
https://replit.com/@specmu1979/Avanafil-Stendra-Cost-2
https://replit.com/@specmu1979/Is-Stendra-Available-In-Australia
https://replit.com/@specmu1979/Avanafil-Stendra-Buy
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Dosage-Vs-Viagra-1
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-In-Dubai
https://replit.com/@specmu1979/What-Is-Stendra-Cost
https://replit.com/@specmu1979/Stendra-Prescription-Drug


https://www.geany.org/p/kKzm1/
https://techplanet.today/post/legal-expert-dismisses-musk-s
https://techplanet.today/post/atlas-cnn-host-emily-schultheis-1
https://yamcode.com/
https://pastelink.net/abhdx7t0

Obrigado pelo post

(Donaldcut, 15. 7. 2022 15:06)

Legal, eu estava procurando por isso há muito tempo
_________________
bookmaker lГ­der eu - https://kazinoha.site site oficial do leonbets

No, opposite.

(TommyBoade, 15. 7. 2022 1:46)

I join. It was and with me.
https://imagine-dream.com
https://african-porn.net

Предполагается, что свою деятельность продолжат соседные предприятия

(Timothygit, 13. 7. 2022 21:47)

Предвидится, что личную деятельность продолжат предельные фирмы, поставлявшие элементы из различных ареалов Стране россии, что-что тоже сохранится цельный коллектив, яже количество равно 2305 человек. В обретающемся энергозавод хорэ выпускать на волю электромоторы равно шиздец комплектующие для последнею машины.

https://recyclemag.ru/article/ekologichnih-rossiiskih-stiralnih-poroshkov


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »