Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

каленое стекло купить

(Bogdangbw, 21. 9. 2022 19:27)

Привет дамы и господа!
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1dvAKJyEOOME6UOwkqlaXD570mM28fJWy/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Стеклянные двери межкомнатные в Минске с ценами и фото представлены на данной странице. Вы можете заказать и купить их с бесплатным замером и доставкой по Беларуси. Вам по нраву такой неординарный вариант как стеклянные межкомнатные двери? Наша Команда в Минске расскажет всё о секретах установки, дизайнах интерьера с примерами фото, и поможет выбрать и купить дверь вашей мечты по нормальным ценам. Плюсы и минусы дверей из стекла: Сейчас такие варианты пользуются большой популярностью. Их выбирают для установки в душе, бане, а некоторые и вовсе предпочитают видеть их в качестве межкомнатных.
Увидимся!

reach hour

(WilliamExole, 21. 9. 2022 12:17)

https://colab.research.google.com/drive/1UPQ2Qzs7NmISMpzTK-xC0lwNNCxeUa27 Winstrol liver toxicity https://colab.research.google.com/drive/1C-odhRz6RSTbWHRS1uxBXDl1EXznqHxm Best sarm for tendon repair https://colab.research.google.com/drive/1FMBf5F67SZGgQdizLxmZmj6KCOtpT1Qv Test 400 (testosterone propionate cypionate and enanthate) https://colab.research.google.com/drive/1rX1VixMED8QK6v6yR4599_Bl2jrx6STs Can you take prednisone after a total knee replacement https://colab.research.google.com/drive/13FKFGoGXZxvqCheQ4A0MXK5iqhUWjONl Dianabol tablets online price

fall dear

(WilliamExole, 21. 9. 2022 1:47)

https://colab.research.google.com/drive/1r19J-5tfXXY-1SYQMRH4FluoGeITyUs- Androgenic steroids meaning https://colab.research.google.com/drive/15aOm14_NLuaLfK0yQxbs8JD2ll3vISYi Steroid side effects neck swelling https://colab.research.google.com/drive/10lBHSGqFqW0NRrrIJ_ia2HxCwfpbm-XJ Anabolic steroids vs hgh https://colab.research.google.com/drive/1yQ5atIYYHf34YKLWVSu0n_khMpmC9-9y Strombafort https://colab.research.google.com/drive/1UUjJbCol_SX9LgGG8btawYSwws6vAR0p Letrozole metabolite

present pain

(WilliamExole, 20. 9. 2022 15:04)

https://colab.research.google.com/drive/1eBlNY0A6CSTdQUWYWzCBTWbA7lRcC4W9 Trenbolone acetate vs winstrol https://colab.research.google.com/drive/1QI9aGKHTlHpVghapaml_7J7wK4MI4u_O Oral steroid liquid https://colab.research.google.com/drive/1oCo5coUTVVYanQKhpB2jEyRZirdqb0UM Anabolic steroids online kaufen https://colab.research.google.com/drive/1U7ZjFtyDT1p6EewrhXv8i3dZnnixtCO2 Alex Rodriguez https://colab.research.google.com/drive/16IYIp1M5omHFiKGRLrrc54f4e1ZbS_hC Сывороточный изолят цена

cause hotel

(StevenWah, 19. 9. 2022 13:32)

The only accepted currency is Bitcoin, and there are no deposit or withdrawal fees.Superior Casino had also recently introduced live dealer games.With your wallet, all set, load it with a few Bitcoins.One advantage of playing at a Bitcoin Casino in Canada is the promise of anonymity. https://iceworld.gr/community/profile/prokach_bitz29391098/ Bitstarz bono sin depósito codes for existing users 2022 https://www.fitpa.co.za/groups/how-to-play-online-casino-real-money/ How to play online casino real money BTC ETH LTC DOGE.Game Selection and Software.Ego Casino is a No deposit bonus Casino that offers – 20 special reg spins on registration, just register and open the online slot Sahara Nights from Yggdrasil gaming.These websites have accumulated good ratings and loyal players over the years. https://newreality.si/groups/roulette-anti-bascule-fauteuil-roulant/ Roulette anti bascule fauteuil roulant https://talentoz.com/forzia-forum/profile/prokach_bitz16903616/ Bitstarz ingen innskuddsbonus codes 2022https://babyish.com.au/groups/bitstarz-free-spins-1622477103/ Bitstarz free spinshttps://studentloanreliefllc.com/groups/idle-dice-slot-machine/ Idle dice slot machinehttp-bitstarz-com-1079376945/ Http bitstarz com https://puppysearch.co.uk/community/profile/prokach_casinobtc40967672/ No deposit codes for rtg casinos

compare express

(StevenWah, 19. 9. 2022 2:52)

The website’s FAQ list also provides exceptional help.Up To 1 BTC + Free Spin Daily.In this concept, all online casino games which usually have a built-in advantage to the house (casino), have been reduced to a 0% house edge, meaning no actual advantage to the casino.There’s a 150%+ first deposit bonus as well, along with 180 free spins. https://scartorn.com/groups/dusk-till-dawn-poker-nottingham-opening-times/ Dusk till dawn poker nottingham opening times https://mydopespace.com/groups/lock-it-link-free-slots/ Lock it link free slots I trust a friend who’s played a lot more live poker than me.For example, a casino might provide the customer $50 of free play, but once the bonus is claimed, the customer might only have an hour to play with the free cash.Visit and explore its hidden gem.I was not asked for any proofs until I won today… Now BitStarz refuses to pay, states their ToS, when it’s literally fraud. https://musiccurrent.shop/groups/fer-a-lisser-remington-geant-casino/ Fer a lisser remington geant casino https://findputin.com/groups/bitstarz-30-free-spins/ Bitstarz 30 free spinshttps://www.ditapeine.com/community/profile/prokach_casinoen39562093/ Charlotte amalie st. thomas casinohttps://pureconnexion.org/community/profile/prokach_casinoen41616687/ Is hollywood casino on a boathttps://canada-nanny.com/groups/where-to-report-gambling-losses-on-tax-return/ Where to report gambling losses on tax return https://sociascape.com/groups/bitstarz-bonus-code-freispiele-1192352422/ Bitstarz bonus code freispiele

타오바오구매대행

(Richardacrow, 16. 9. 2022 23:46)


타오바오구매대행

fire deal

(StevenWah, 16. 9. 2022 22:01)

Of course in real world this isn’t possible, but in online casinos provably fair games are very welcome.However, few countries of the world already consider Bitcoin to be a “real” currency.You can find your account URL by clicking the "account" tab.Licensed Casinos will have a link to their licensing certificate somewhere in the footer of their Homepage. https://alladvertiser.com/bitstarz-casino-%d0%b8%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%82%d1%8c/ Bitstarz casino играть https://irkdetstvo.ru/%d1%84%d0%be%d1%80%d1%83%d0%bc/profile/prokach_casinoen32515051/ Can you freeze clams casino The best Bitcoin sites for gambling give users a variety of payment options, from different types of cryptocurrencies to traditional credit cards and electronic funds transfer mechanisms.They are for sure worth a place in our ultimate Bitcoin casino list.In general, the key factors which must be noted are the attentiveness with which your query is handled and the speed with which it is resolved.Check out Oshi Casino with this double money bonus! https://www.padresactualizados.com/foro/profile/prokach_bitz40534899/ Bitstarz bonus code zatočení zdarma https://fammarais.co.za/community/profile/prokach_casinoen33452994/ Slot a shape buildershttps://www.gruppomoney.it/forum/profile/prokach_casinobtc35438090/ Free crazy money slotshttps://allcoolthings.net/groups/nokia-6300-texas-holdem-poker/ Nokia 6300 texas holdem pokerhttps://renderunto.com/community/profile/prokach_casinobtc3364660/ Free online bitcoin casino games real money no deposit usa https://watwp.com/groups/bitstarz-casino-20-ilmaiskierroksia/ Bitstarz casino 20 ilmaiskierroksia

problem property

(Scottged, 16. 9. 2022 7:52)

https://www.spge.cz/forum/profile/prokach_casino25988709/ Игровые слоты белатра играть https://robotex.ee/foorum/profile/prokach_casino18235521/ Играть бесплатно в азартные игры на автоматах без регистрации https://therepublicoflearning.com/groups/%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b8%d0%bd%d0%be-%d0%ba%d0%b8%d0%bd%d0%b3-%d0%b2%d1%83%d0%bb%d0%ba%d0%b0%d0%bd/ Казино кинг вулкан https://freedatinglove.com/groups/%d1%8d%d0%bc%d1%83%d0%bb%d1%8f%d1%82%d0%be%d1%80-crazy-monkey-%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d1%82%d1%8c-%d0%b1%d0%b5%d1%81%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%82%d0%bd%d0%be-%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%81%d0%bc%d1%81/ Эмулятор crazy monkey скачать бесплатно без смс и регистрации https://sleacweb.ca/2022/09/12/%d0%b8%d0%b3%d1%80%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b5-%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8c%d0%b3%d0%b8-%d0%b0%d0%b9%d0%be%d0%bd/ Игровые деньги айон

DataFast Proxies | IPv6 Proxy for XEvil | Solver reCAPTCHA

(FloydMah, 16. 9. 2022 4:57)

<b>DataFast Proxies | IPv6 Proxy for XEvil | Solver reCAPTCHA</b>

<i><b>Definitive Solution in IPv6 Proxy! </b></i>
<i>Anonymous IPv6 Proxy, undetectable on L2 and L3 Layers of the OSI model,
100% no DNS leak, no Header leak.</i>

- Anonymous IPv6 proxy
- Undetectable IPv6 Proxy
- High Speed IPv6 Proxy
- Highest Quality IPv6 Proxy
- Virgin IPv6 proxy
- Dedicated IPv6 Proxy
- Rotating IPv6 Proxy

https://datafastproxies.com/

미국배대지

(Brucegog, 15. 9. 2022 19:31)


미국배대지

중국배대지

(LeonardPrise, 14. 9. 2022 22:53)


중국배대지

binance inside info

(Ernestjem, 14. 9. 2022 1:37)

binance inside infoHow to get a personal discount for a VIP subscription?
There is a special offer that allows you to independently determine the amount of the discount for the рџ‘‘VIP subscription! The conditions for obtaining a discount are very simple:

1. You refer a friend who subscribes to a free Telegram channel and automatically get a 2% discount on any type of subscription to a рџ‘‘VIP channel. The more friends you bring, the bigger the discount! Remember the main rule, the discount cannot exceed 50% of the cost of the subscription you have chosen. If most of your friends unsubscribe within a month, then you will lose half of your subscription to the Crypto Pump Signals for Binance VIP channel. (Exception: Lifetime Premium and Platinum subscriptions).
2. Submit a list of friends who have joined the channel here: @crypto_pumpteam
3. After that, you have the right to buy a subscription to the рџ‘‘VIP channel cheaper according to the following formula: 1 subscriber attracted by you is equal to receiving a 2% discount.Source:

- https://cryptopumpsignalsbinance.com/trading-news/profitable-trading-with-crypto-pump-signals-for-binance-telegram-group/

telegram

(telegram, 13. 9. 2022 4:57)

telegram下载电脑板: https://www.telegramopen.co 即时通信软件,开放源代码软件,服务器端是专有软件。用户可以相互交换加密与自毁消息,发送照片、影片等所有类型文件。官方提供手机版、桌面版和网页版等多种客户端下载。

Мешки для мусора производство и поставка в разные страны

(ThurmanUnize, 11. 9. 2022 0:19)

мешки для мусора псд
мешки мусорные 30 л цена
пакеты фасовочные 8 мкм

=https://firmlist.ru/ru_angarsk/9060025-mirpack-polietilenovaya-produkciya-v-angarske.html

fly raw

(Matthewproor, 9. 9. 2022 16:28)

https://myfinalposts.com/low-testosterone-r79-89/ Low testosterone r79 89 https://careforfuture.org.uk/Forum//profile/prokach_ana49822242/ Oxymetholone tablet in hindi https://metamorahistoricalsociety.org/members/profile/prokach_ana8788665/ Ostarine mk-2866 for sale https://radiolom365.ru/tren-urbano-map/ Tren urbano map https://shobeklobek.com/bulking-rice/ Bulking rice https://tampabayinventors.org/groups/supplement-stack-for-definition/ Supplement stack for definition https://tecsony.com/anabolic-steroids-for-multiple-sclerosis/ Anabolic steroids for multiple sclerosis https://xn--80aajajavo3ag2a3c5b.xn--p1ai/2022/08/31/muscle-building-steroids-side-effects/ Muscle building steroids side effects https://tasisatsaber.com/gym-steroids-for-sale/ Gym steroids for sale https://talhumanoconsultores.com/peptides-fat-burner/ Peptides fat burner

android-1.ru

(LeonardPrise, 8. 9. 2022 23:58)

Мы предлагаем скачать игры на нашем сайте Аndroid-1. Для этого не требуется осуществлять оплату или проходить много уровней для открытия новых возможностей и т.д. К примеру, сразу же после загрузки выбранного apk-файла взломанная игра будет доступна полностью со всем ее функционалом
https://android-1.ru/

중국배대지

(Brucegog, 8. 9. 2022 15:51)


중국배대지

note holy

(Matthewproor, 8. 9. 2022 11:20)

https://xn--d1acjll4b3c.com/steroid-speed-stack/ Steroid speed stack https://forum.reachsa.com/community/profile/prokach_ana19156668/ Steroids muscle mass gains https://egresso.legale.com.br/forum/profile/prokach_ana12151709/ Cut prednisone pill https://www.tombegeleidingencoaching.nl/community/profile/prokach_ana22182926/ Eczema comes back after steroid https://kciapm.org/2022/09/01/buying-steroids-with-paypal/ Buying steroids with paypal https://change-institute.net/groups/create/step/hierarchy/ Buy sarms and peptides https://techreviewsites.com/hgh-natural/ Hgh natural https://movihcam.org/forum/profile/prokach_ana6094290/ Anabolen pillen of injecties dianabol kaufen wo https://awake.furniture/groups/supplement-protein-stack/ Supplement protein stack https://losanews.com/zinc-test-procedure/ Zinc test procedure

WikiFX Scam Alert

(Allenarods, 7. 9. 2022 7:17)

Esperio provides MetaTrader4 and MetaTrader5 platforms, which are the undisputed leaders in retail Forex trading. But you should know that a decent platform is not enough to confirm that a broker is reliable! Indeed, elaborate scams are well-funded, and they can afford to provide sophisticated software and many other tools, making the whole experience look legit. That said, the offshore nature of the brokerage, the lack of a license, and the Ukrainian warning are still the biggest issues, and Esperio remains a broker WikiFX will never recommend, notwithstanding the advanced platforms they have. So, to fully benefit from MetaTrader, its recommended to go for regulated brokers.

??The trading risks are exceptionally high as the default leverage is 1:500, and the ratio can be increased to 1:1000 upon request. Both ratios have tremendous profit potential, but the risks are so high that you may blow your account within minutes, if not seconds! Hence, the ultra-high leverage is a downside, and at this point, WikiFX cannot confirm that Esperio allows reduction! Beware!

??Now let's search “Esperio” on WikiFX APP to find out more about this broker. WikiFX is an authoritative global inquiry platform providing basic information inquiry and regulatory license inquiry. WikiFX can evaluate the safety and reliability of more than 36,000 global forex brokers. WikiFX gives you a huge advantage while seeking the best forex brokers.

??As you can see, based on information given on WikiFX, Esperiocurrently has no valid regulatory license and the score is rather negative - only 1.16/10! WikiFX gives brokers a score from 0 to 10. The higher the score is, the more reliable the broker is.

??Investors are advised to search relevant information on WikiFX APP about the broker you are inclined to trade with before finally deciding whether to make investment or not. Compared with official financial regulators which might lag behind, WikiFX is better at monitoring risks related to certain brokers - the WikiFX compliance and audit team gives a quantitative assessment of the level of broker regulatory through regulatory grading standards, regulatory actual values, regulatory utility models, and regulatory abnormality prediction models. If investors use WikiFX APP before investing in any broker, you will be more likely to avoid unnecessary trouble and thus be prevented from losing money! The importance of being cautious and prudent can never be stressed enough.

??In a nutshell, it's not wise to invest in Esperio. WikiFX reminds you that forex scam is everywhere, you'd better check the broker's information and user reviews on WikiFX before investing.

??You can also expose forex scams on WikiFX. WikiFX will do everything in its power to help you and expose scams, warn others not to be scammed. In addition, scam victims are advised to seek help directly from the local police or a lawyer.

??WikiFX keeps track of developments, providing instant updates on individual traders and helping investors avoid unscrupulous brokers. If you want to know whether a broker is safe or not, be sure to open WikiFXs official website or download the WikiFX APP through this link to evaluate the safety and reliability of this broker!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »