Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

FrankDelve

(FrankDelve, 11. 7. 2021 7:43)


I do not know if it's just me or if everyone else encountering problems with your website. It appears as though some of the text in your content are running off the screen. Can someone else please provide feedback and let me know if this is happening to them as well? This may be a problem with my web browser because I've had this happen before. Many thanks

Cheap scholarship essay proofreading for hire usa

(BuyEssayOnline, 10. 7. 2021 0:00)

Cheap scholarship essay proofreading for hire usa .


Proceed to Order!!! https://www.artistfun.com/index.php?mid=stylist_d_cut_02&document_srl=325464


UYhjhgTDkJHVy

cadfael zycbez seconddating pander internetwat

(HenisPlort, 9. 7. 2021 20:38)

https://cutt.us/OpMqT https://qps.ru/wqJyA https://qps.ru/6enFD https://cutt.us/bRLAk - https://clck.ru/Vvdao https://gee.su/5nQzv https://cutt.us/UuZay https://cutt.us/VgGld https://cutt.us/QCjWI https://cutt.us/dkjne - https://clck.ru/VvNFV https://qps.ru/Z1Ddm https://gee.su/rqXGz https://clck.ru/VvaYi https://clck.ru/VwfUY https://clck.ru/VvjT4 - https://qps.ru/R9Egm https://qps.ru/XGdHf https://qps.ru/wbvCK https://gee.su/qALZihttps://gee.su/JvtpY https://cutt.us/XjaqT https://gee.su/udUjR https://qps.ru/QyYh6 - https://cutt.us/EKJer https://qps.ru/yHQTf https://clck.ru/VvLHR https://cutt.us/FsZff https://clck.ru/VwNqp https://clck.ru/VwGEh - https://gee.su/qLiD4 https://clck.ru/VvRJs https://qps.ru/hovDH https://qps.ru/oLIPh https://clck.ru/VwQVY https://cutt.us/IPeyu - https://cutt.us/KGuyz https://clck.ru/Vwzbt https://qps.ru/xLmBr https://qps.ru/u4W0Z

https://vk.com/kupludom24

(Bobbyraink, 9. 7. 2021 18:26)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

All in due time.

(ScottyErumn, 9. 7. 2021 15:16)

I can consult you on this question and was specially registered to participate in discussion.

I think, that you commit an error. Let's discuss it. Write to me in PM, we will talk.

(KevinDor, 9. 7. 2021 15:15)

Completely I share your opinion. Idea good, I support.

Как отправить пользователю личное сообщение?

(LerraBip, 9. 7. 2021 14:58)

Привет! Подскажите, пожалуйста, глупой Lerussik, как тут отправить личное сообщение? Очень надо! Спасибо
Hi! Can you please tell stupid Lerussik how to send a private message Thanks

dvavarious kesem agustjandra masque irrevocably

(HenisPlort, 9. 7. 2021 11:31)

https://cutt.us/riIlw https://clck.ru/VvSbs https://clck.ru/VvbA9 https://cutt.us/BluBd - https://clck.ru/Vvpbw https://gee.su/VxEa6 https://cutt.us/tRDio https://cutt.us/SurZj https://qps.ru/bXTDk https://cutt.us/msbEM - https://clck.ru/VvU48 https://clck.ru/VvXmS https://gee.su/JXD8g https://clck.ru/VvsQ5 https://gee.su/DCGql https://cutt.us/UxhsD - https://gee.su/G36EQ https://clck.ru/VvcVT https://qps.ru/ZL7B0 https://cutt.us/EJnwohttps://qps.ru/LfAs2 https://gee.su/GKWsi https://clck.ru/Vvv9d https://clck.ru/Vvx7h - https://cutt.us/CLfcD https://cutt.us/hvnFo https://clck.ru/VwWEq https://clck.ru/VxC3h https://qps.ru/WzXtR https://qps.ru/TgV14 - https://cutt.us/iKVkp https://cutt.us/CzBOQ https://gee.su/SLtFI https://clck.ru/VvgZB https://gee.su/ynoGJ https://qps.ru/chAMF - https://cutt.us/NHwwx https://cutt.us/olJIX https://qps.ru/dH0Wi https://qps.ru/1ak35

cbd oil and zoloft

(Robertsaw, 9. 7. 2021 7:53)

For many years, the only purple varieties of cannabis were those that had been grown outdoors and subjected to cold conditions. Many strains of cannabis purple to some extent when exposed to cold; now, selective breeding programs have yielded cannabis genetics that are purple even in normal environmental conditions. https://chopot.org/cbd-pur/ Texas ready seed bank. Miracle-Gro isn't the best soil for cannabis, but it was all I could afford/find. You gotta work with what you can get. There's no such thing as a grow shop in my city. https://chopot.org/smokable-cbd-flower/ ℗ 1994 Capitol Records, LLC. This was quite a strong strain—both in the harshness of the smoke and the intensity of the effects. I found it to be very enjoyable, but it might not be best for neophytes or those who are prone to anxiety and overstimulation. The sudden jolt and joy I received while smoking this would be great for battling depression and fatigue. I also noticed it helped with some light stomachaches I had one day. Ancient Israelites got high in temple. https://chopot.org/green-roads-cbd-oil-1500mg/

sembrerebbe komponista zkusenosti asusila phosphorite

(HenisPlort, 9. 7. 2021 2:37)

https://qps.ru/uOI8y https://clck.ru/Vwj2z https://gee.su/OzQN7 https://gee.su/aPUjF - https://cutt.us/fvZLb https://gee.su/G1i4u https://cutt.us/kbNjN https://qps.ru/MN4Ou https://gee.su/QZVth https://gee.su/LwfBj - https://qps.ru/Aa9sy https://gee.su/H4FNJ https://clck.ru/VvQjT https://cutt.us/TdDbO https://qps.ru/kB8Fx https://qps.ru/AOL8l - https://clck.ru/VvkaW https://qps.ru/V3Zdy https://qps.ru/EPjoF https://cutt.us/jGTmbhttps://gee.su/KZ9tr https://cutt.us/Xyydt https://cutt.us/DTzUf https://clck.ru/VvEN6 - https://cutt.us/yEdor https://clck.ru/VvhCo https://clck.ru/VvEpE https://clck.ru/VvtWe https://gee.su/dZD5l https://clck.ru/VvFot - https://gee.su/L9bRE https://clck.ru/VvVMx https://cutt.us/EhYfF https://clck.ru/VviGg https://gee.su/nKypo https://cutt.us/CkcHW - https://clck.ru/VvGUp https://cutt.us/UjjgW https://clck.ru/VvLnp https://gee.su/Nhf7L

I consider, that you are mistaken. Let's discuss it. Write to me in PM, we will talk.

(CarlosLerve, 8. 7. 2021 23:59)

This valuable message

In my opinion you are not right. I am assured. Let's discuss it. Write to me in PM, we will talk.

(Darnellzor, 8. 7. 2021 23:58)

It seems brilliant phrase to me is

Major

(KennethANYPE, 8. 7. 2021 21:09)

This is a unique place for fashionable women's clothing and accessories.
We offer our clients women's clothing, jewelry, cosmetics and health products, shoes, bags and much more.
https://fas.st/Ujfha

Personal essay writing site online

(BuyEssayOnline, 8. 7. 2021 18:31)

Personal essay writing site online .


Order NOW!!! https://backforgood.faith/wiki/The_Payday_Loans_Online_Diaries


UYhjhgTDkJHVy

chowder waterkoker hayatlar popolazione generalised

(HenisPlort, 8. 7. 2021 17:48)

https://clck.ru/VvbMt https://clck.ru/VwQAM https://clck.ru/VvMWu https://cutt.us/CNpXE - https://qps.ru/ehqV6 https://cutt.us/ajdot https://cutt.us/RgJac https://cutt.us/qUFup https://qps.ru/Sc3k2 https://clck.ru/VwP7f - https://gee.su/3awOQ https://clck.ru/VvSzG https://gee.su/a4nbQ https://gee.su/9xHy2 https://clck.ru/VvnaY https://clck.ru/Vvzkp - https://qps.ru/X2aVu https://clck.ru/VvHWb https://gee.su/u2epZ https://gee.su/3XIKfhttps://qps.ru/IyE6p https://qps.ru/lMKD3 https://qps.ru/Zd2rb https://cutt.us/Ermuc - https://cutt.us/RaZUc https://gee.su/Auc08 https://cutt.us/CbSaQ https://clck.ru/VvDmz https://qps.ru/SdomM https://cutt.us/FSPMo - https://gee.su/ksW6F https://clck.ru/VwAMJ https://qps.ru/VYiTg https://cutt.us/ccnzo https://qps.ru/7P9cl https://cutt.us/aEJqS - https://cutt.us/RHSIn https://cutt.us/yBAcu https://gee.su/ikwEJ https://qps.ru/lXBjJ

Veronikagaro Wow!

(Veronikagaro, 8. 7. 2021 9:42)

Error 523 origin is unreachable<>url]

Veronikagaro No

(Veronikagaro, 8. 7. 2021 9:27)

Error 523 origin is unreachable<>url]

Veronikagaro Wow!

(Veronikagaro, 8. 7. 2021 9:24)

Error 523 origin is unreachable<>url]

ovladat alphanumeric datoru evidenti awakeningto

(HenisPlort, 8. 7. 2021 8:30)

https://clck.ru/Vvgjj https://qps.ru/gEimw https://clck.ru/VvHjn https://qps.ru/I4qQe - https://cutt.us/HjWRi https://gee.su/Dj5f3 https://gee.su/geV9n https://gee.su/do5ri https://clck.ru/VvWsf https://qps.ru/w6EzP - https://qps.ru/eAKav https://cutt.us/XRgIx https://gee.su/xVeWS https://qps.ru/68dFZ https://clck.ru/VvZab https://gee.su/HuRgM - https://gee.su/lvh2a https://gee.su/czN1n https://cutt.us/AQTRE https://cutt.us/rArlThttps://qps.ru/Pq4bH https://clck.ru/VvM3p https://cutt.us/QttcE https://cutt.us/RhVPk - https://clck.ru/VvJLC https://gee.su/hHX5P https://gee.su/GQYNJ https://clck.ru/VwUdU https://qps.ru/2LfbF https://gee.su/g9rsJ - https://qps.ru/lGqVM https://gee.su/ycxuJ https://cutt.us/CmuUe https://clck.ru/Vvxga https://qps.ru/lRani https://gee.su/IQCHx - https://cutt.us/VURze https://qps.ru/MTUr3 https://gee.su/cUPaY https://clck.ru/VvEh3

goedham nlmale dzuzuca chretien programjune

(HenisPlort, 7. 7. 2021 23:35)

https://gee.su/SBLuD https://clck.ru/VwYHg https://clck.ru/VvkSC https://cutt.us/nfjsB - https://clck.ru/Vw5Dy https://gee.su/6Oqxs https://clck.ru/VvQDT https://clck.ru/VvHJZ https://clck.ru/VvVtK https://clck.ru/Vvzpg - https://clck.ru/VvQCS https://qps.ru/8olHu https://cutt.us/iYZGk https://cutt.us/TwnYC https://cutt.us/jPbyD https://qps.ru/08Dqb - https://clck.ru/VvaVm https://clck.ru/VwrFU https://gee.su/6JMEr https://qps.ru/NGXHghttps://clck.ru/VvTJT https://clck.ru/VwqBR https://cutt.us/fhGBU https://clck.ru/Vvkf7 - https://gee.su/SMci9 https://gee.su/xcXpt https://clck.ru/Vvy4X https://qps.ru/sbnHt https://clck.ru/VvRRc https://clck.ru/VwAMp - https://cutt.us/sXcKG https://clck.ru/VvPU7 https://cutt.us/rMxUY https://gee.su/Iej6E https://qps.ru/8uEQs https://cutt.us/EGnoL - https://qps.ru/BEc6t https://qps.ru/TACfq https://cutt.us/cdEpS https://clck.ru/VvW88


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »