Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nic nedokáže okořenit život vašich Simíků tak jako nepředvídatelní, roztomilí, někdy trochu divocí domácí mazlíčci. Domov vašich Simíků, kam si přivedou nového chlupatého kamaráda, teď bude mnohem útulnější.

Vytváření domácích mazlíčků
Od mokrých kočičích čumáčků po vesele mávající psí ohony - vytvořte pro své Simíky malého tvorečka, o kterého se budou moci láskyplně starat, se kterým si budou moci hrát a cvičit ho.
* Vytvoření mazlíčka - v části Vytvořit rodinu klikněte na ikonu Vytvořit Simíka a potom Vytvořit psa nebo Vytvořit kočku. Panel pro vytváření Mazlíčků bude mít šest částí, které jsou uvedeny níže. Každý z těchto šesti kroků je dále podrobněji vysvětlen.
* Barva srsti a zvláštní znaky - srst zvířat se skládá z neomezeného množství různých vrstev. Základní vrstva tvoří základ srsti, na který je možné přidávat další vrstvy. Pro přidání vrstvy klikněte na tlačítko Přidat vrstvu, dále uprostřed okna vyberte vrstvu a zvolte si podobu zvláštních znaků. Vrstvy se pokládají jedna na druhou, takže znaky na spodních vrstvách jsou překryty znaky na vrstvách nad nimi. Vrstvu můžete posunovat tak, že ji vyberete a použijete tlačítka Posunout vrstvu nahoru nebo Posunout vrstvu dolů. Na škále průhlednosti si můžete zvolit, jak moc bude daná vrstva průhledná. Když například pohnete jezdcem úplně doprava, bude černá vrstva zcela tmavá a neprůhledná. Posunutím jezdce doleva zvýšíte její průsvitnost.
* Úpravy - téměř jakoukoliv část zvířecího těla můžete upravit podle vlastních představ a vytvořit tak ideálního mazlíčka. Tato část zahrnuje:
- Tvar srsti - srst některých ras je hustá a trčí od těla, jindy je hebká a uhlazená. Zde si můžete určit, jak bude srst vašeho mazlíčka vypadat.
- Doplňky k srsti - pokud chcete svému psovi přidat psí vousy, zde je to pravé místo. Na výběr máte i z jiných doplňků, můžete přidat například vrstvu s hebkým chmýřím pro tu nejjemnější srst své kočky nebo husté obočí pro staršího psa.
- Celé tělo - zde můžete měnit tvar těla a hlavy.
- Tělo - vyberte si se základních vzorů pro tvar těla a během vteřiny tak ze svého Tygra učiníte baculatou kočičku a z Kazana vychrtlého psíka. Když si zvolíte základní vzor, můžete dále podle své představy upravovat nohy, břicho a hrudník.
- Obličej - vyberte si z několika přednastavených obličejů a pomocí několika možností si sami upravte jejich tvar a vytvořte specifické obličejové rysy.
- Obočí a oči - zde si zvolíte barvu očí a upravíte tvar a umístění očí a obočí. Váš mazlíček může mít každé oko jiné, v takovém případě vyberte barvu pro každé oko zvlášť.
- Čenich a čelist - na výběr máte z mnoha čenichů, které potom můžete upravit a měnit tak tvar a velikost nosu, čenichu a čelistí.
- Uši - zde měníte tvar, velikost a umístění uší.
- Ocas - vyberte si z přednastavených možností a pak je dále upravte.
* Osobnost - osobnost vašeho mazlíčka je o něco jednodušší než osobnost vašich Simíků. Můžete vytvořit osobnost s některými extrémními povahovými rysy nebo mít od všeho trochu a ponechat osobnost neutrální. Při vytváření osobnosti máte na výběr z těchto možností: Neutrální, Geniální/Přihlouplý, Aktivní/Líný, Nevšímavý/Přátelský, Útočný/Bojácný, Špindíra/Vybíravý.

Zvířata mají duši
Vaši Simíci mohou své mazlíčky trénovat tím, že budou některé jejich chování podporovat (chválením) nebo mu bránit (tím, že zvířeti vynadají), ale nemohou své mazlíčky přímo řídit - a to nemůžete ani vy! Jakmile si váš Simík pořídí mazlíčka, okamžitě zaznamenáte, že ho nemůžete nijak ovládat a nemůžete odstranit položky z jeho seznamu činností.
Mazlíčci uspokojují své potřeby buď okamžitě nebo podle toho, jakého se jim dostalo výcviku. Na osobnosti vašeho mazlíčka záleží, jak lehce ho bude možné trénovat, a jeho osobnost také ovlivňuje jeho chování vůči některým předmětům v domě, například jestli bude používat kočičí toaletu, kousat svou žvýkací hračku, ostřit si drápy o škrabací udělátko nebo o zbrusu novou pohovku.
* Potřeby - Potřeby mazlíčků se podobají potřebám Simíků, ale občas bude nutné, aby Simíci svým mazlíčkům při jejich plnění pomohli. Mazlíčci se řídí následujícími potřebami: Hlad, Pohodlí, Potřeba WC, Energie, Zábava, Společenskost, Hygiena, Žvýkání/Škrábání.
* Šlechtění - Simíci mohou své kočky a psy šlechtit a mohou se dočkat rozkošných, malinkatých chlupatých potomků. Stejně jako u Simíků i u mazlíčků fungují zásady dědičnosti, a tak koťata a štěňata zdědí vzhled i osobnostní rysy svých rodičů. Stačí jen trocha trpělivosti a vašim Simíkům se podaří vychovat celou generaci divokých štěňat nebo sladkých koťat.
Ke šlechtění, které můžete využít u koček a psů, je třeba, aby se na pozemku nacházela dvě zvířata opačného pohlaví a zvířecí domeček. Vyberte si Simíka a potom klikněte na mazlíčka, který by se měl rozmnožit, a zvolte možnost POKUSIT SE O ŠTĚNĚ/KOTĚ S… a dále jméno druhého mazlíčka. Mezi Simíkem a prvním mazlíčkem, stejně jako mezi oběma zvířaty, musí být pevný vztah. Pokud mají mezi sebou zvířata dobrý vztah a jsou v dobré náladě, zalezou si do svého domečku a feně nebo kočce se brzy narodí mláďata.
* Výcvik - Simík může svého mazlíčka učit různému chování tím, že ho bude chválit nebo mu vynadá, ale mějte na paměti, že tyto činnosti mají rozdílný vliv na jejich vzájemný vztah. Když se bude Simík na svého mazlíčka často zlobit, zvíře před ním bude mít menší respekt, kdežto časté chválení jim pomůže vytvořit si mezi sebou silnější pouto. Vztah s novým mazlíčkem se bude vyvíjet lépe, když bude Simík chválením podporovat dobré chování raději než zlobit se na zvíře za chování nevhodné.
* Služby
- Zvířecí adopční služba - zavolejte do místního adopčního centra a zjistěte si, která zvířátka je možné si osvojit. Zvířata jsou rozdělena na velké psy, malé psy a kočky, vidíte zde i jejich osobnost a povely, které znají.
- Dát zvíře k adopci - narodilo se vašim mazlíčkům více koťat nebo štěňat, než kolik zvládnete? Nemějte obavy! Zavolejte Zvířecí adopční službu a najděte každému z nich nový domov.
- Trenérka poslušnosti - někteří Simíci potřebují s výcvikem pomoc. V takovém případě si zavolejte profesionální trenérku, která vám pomůže naučit vaše tvrdohlavá štěňata nebo koťata slušnému chování. Trenérka pomůže i těm Simíkům, které popadají neobvyklé noční choutky.
- Rejstřík zvířat - vytvořili jste ideální rasu? Zaregistrujte si ji na Rejstříku zvířat, takže si ji příště budete moci vybrat v nabídce Rasy při vytváření rodiny. Tuto možnost můžete použít i v případě, když chcete svou kočku nebo svého psa přejmenovat.
- Nahlášení ztraceného zvířete - když se vám ztratí mazlíček, je to opravu neštěstí. Pokud váš Simík zapomněl svému mazlíčkovi koupit obojek, může využít této možnosti a doufat, že bude mít štěstí.

Mazlíčci mohou vydělávat:
Simíci mohou své mazlíčky vyslat do práce, aby také vydělali něco peněz. Stejně jako je tomu v případě simíkovských zaměstnání, i zvířata se musí snažit, aby si zasloužila povýšení. Na panelu Dovedností a zaměstnání si zjistíte druh zaměstnání, které váš mazlíček vykonává, jeho pracovní výkon a povely, jaké se musí naučit, aby mohl být povýšen. Zde se dozvíte i současnou výši platu, pracovní dobu a dny dovolené.
Chcete-li pro svého mazlíčka najít zaměstnání, použijte noviny nebo počítač a zvolte možnost NAJÍT ZVÍŘECÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO… a vyberte mazlíčka, kterého chcete nechat zaměstnat.
* Kariéry - váš mazlíček si může zvolit ze tří možných kariér a když bude pracovat tvrdě a poctivě, může ve svém oboru dosáhnout až na vrchol: Bezpečností služby, Showbusiness, Sociální služby.

Další novinky:
* Výbava pro zvířata - pořiďte svým mazlíčkům vše, co potřebují k tomu, aby vedli šťastný zvířecí život. Vaše zvířátka můžete vybavit vším od zvířecích pelechů po kousací kosti. Chcete-li pro své mazlíčky něco nakoupit, v nákupním katalogu zvolte možnost Třídění podle funkce a ve skupině Různé klikněte na ikonu Mazlíčci.
* Nové předměty - nový nekonvenční nábytek, nové barevné vzory nebo supermoderní telefony, to jsou jen některé z nových lahůdek, které jsou pro vás připraveny v nákupním katalogu.
* Nové stavební materiály - zmodernizujte domov vašich Simíků za použití nových dveří, oken, koberců, plotů, stěn a tapet. K vytvoření domu snů můžete využít i nové stavební nástroje: Zarovnat pozemek, Bourací kladivo, Diagonální stěna nebo Osmiúhelný pokoj a Podlahové dlaždice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sport

(Sport, 26. 4. 2021 5:21)


Appreciate this post. Will try it out. Sport glican.prizsewoman.com/sport/

telia mobil och abonnemang

(telia mobil och abonnemang, 25. 4. 2021 23:37)


What a information of un-ambiguity and preserveness of precious knowledge regarding unexpected feelings. telia mobil och abonnemang cheara.wommintpri.com/map12.php

Beauty

(Beauty, 25. 4. 2021 13:16)


Thanks for another informative website. The place else may I am getting that type of information written in such a perfect way? I have a venture that I'm just now operating on, and I have been on the look out for such info. Beauty nieser.sewomabest.com/beauty/

Skin care

(Skin care, 24. 4. 2021 20:48)


I believe everything posted made a lot of sense. However, what about this? what if you wrote a catchier title? I am not saying your information is not solid, but what if you added a title that makes people desire more? I mean is a little plain. You could glance at Yahoo's home page and note how they create news headlines to grab viewers to click. You might add a video or a pic or two to get people excited about what you've written. In my opinion, it could make your website a little livelier. Skin care retly.teswomango.com/skin-care/

Beautiful things

(Beautiful things, 24. 4. 2021 2:27)


I'm no longer positive the place you're getting your information, but great topic. I needs to spend a while studying more or figuring out more. Thanks for wonderful information I used to be on the lookout for this information for my mission. Beautiful things kasvi.prizsewoman.com/beautiful-things/

köpa sten jönköping

(köpa sten jönköping, 23. 4. 2021 22:45)


You actually make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be really something that I think I would never understand. It seems too complicated and very broad for me. I am looking forward for your next post, I will try to get the hang of it! köpa sten jönköping sculut.bestwwomapr.com/map6.php

pormask verktyg kicks

(pormask verktyg kicks, 23. 4. 2021 21:44)


I'm gone to say to my little brother, that he should also pay a quick visit this webpage on regular basis to obtain updated from newest gossip. pormask verktyg kicks sterdo.wommintpri.com/map6.php

johnny bulls återförsäljare malmö

(johnny bulls återförsäljare malmö, 23. 4. 2021 10:01)


Excellent post. I used to be checking continuously this weblog and I'm impressed! Extremely useful info specifically the final section :) I handle such info much. I used to be seeking this certain info for a very lengthy time. Thank you and good luck. johnny bulls återförsäljare malmö nderim.bestwwomapr.com/map7.php

nivea eye cream

(nivea eye cream, 22. 4. 2021 15:46)


This website was... how do you say it? Relevant!! Finally I have found something that helped me. Appreciate it! nivea eye cream sare.wommintpri.com/map18.php

nescafe gold aanbieding

(nescafe gold aanbieding, 22. 4. 2021 15:42)


Thanks for a marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you can be a great author.I will be sure to bookmark your blog and may come back later on. I want to encourage you continue your great job, have a nice holiday weekend! nescafe gold aanbieding disre.bestwwomapr.com/map4.php

efva attling kärleksknut

(efva attling kärleksknut, 21. 4. 2021 21:19)


I blog often and I truly thank you for your content. This great article has truly peaked my interest. I'm going to bookmark your site and keep checking for new information about once per week. I opted in for your Feed too. efva attling kärleksknut infe.gruborwom.com/beautiful-things/efva-attling-kaerleksknut.php

torbjörn mood veterinär fagersta

(torbjörn mood veterinär fagersta, 21. 4. 2021 18:00)


Do you mind if I quote a few of your articles as long as I provide credit and sources back to your blog? My blog site is in the very same area of interest as yours and my users would certainly benefit from some of the information you present here. Please let me know if this ok with you. Thanks a lot! torbjörn mood veterinär fagersta mannl.zinpunkgood.com/map8.php

Инновационный корсет для коррекции фигуры.

(Andrewspast, 21. 4. 2021 14:53)


https://torgovaya.xyz/ketonic Ketonic+ (Кетоник+) - современный эффективный жиросжигающий кето-комплекс на основе натуральных природных компонентов.
Позволяет в кратчайшие сроки сбросить нежелательные килограммы и восстановить баланс в организме без мучительных диет, изнурительных тренировок, побочных эффектов и проблем со здоровьем. https://torgovaya.xyz/ketonic

https:///torgovaya.xyz/seo Seo-оптимизация сайта под Яндекс, Google и Mail.ru

skoghem o wijk

(skoghem o wijk, 21. 4. 2021 4:09)


Whats up very nice website!! Man .. Beautiful .. Amazing .. I'll bookmark your site and take the feeds additionally? I'm happy to search out a lot of useful info right here in the publish, we need develop extra strategies in this regard, thanks for sharing. . . . . . skoghem o wijk frong.gruborwom.com/beauty/skoghem-o-wijk.php

urinvägsinfektion kissar blod

(urinvägsinfektion kissar blod, 20. 4. 2021 16:04)


An outstanding share! I have just forwarded this onto a coworker who had been doing a little homework on this. And he in fact bought me breakfast due to the fact that I stumbled upon it for him... lol. So let me reword this.... Thank YOU for the meal!! But yeah, thanks for spending some time to discuss this subject here on your blog. urinvägsinfektion kissar blod deat.zinpunkgood.com/map26.php

hemorrojdsalva runt ögonen

(hemorrojdsalva runt ögonen, 20. 4. 2021 11:15)


Hello, i think that i noticed you visited my web site thus i got here to return the desire?.I am attempting to find things to improve my website!I assume its ok to make use of some of your concepts!! hemorrojdsalva runt ögonen izsic.gruborwom.com/skin-care/hemorrojdsalva-runt-oegonen.php

takbox volkswagen passat

(takbox volkswagen passat, 19. 4. 2021 21:19)


Howdy! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I truly enjoy reading your blog posts. Can you suggest any other blogs/websites/forums that go over the same subjects? Thank you so much! takbox volkswagen passat chats.diatradpr.com/useful-tips/takbox-volkswagen-passat.php

marijuana seeds nirvana

(StevenHoide, 19. 4. 2021 14:25)

Gillespie's Pizza ($) Pizza, Subs, Sandwiches Distance: 0.01 miles. https://howtostorecannabis.com/seattle-cannabis-seeds/ Continue to read the transcript of the Interview below with Anthony Philips, a well known expert on CBD. The customer has . https://howtostorecannabis.com/marijuana-seed-buy/ I had to smoke a lot to get high. TEAM APPROACH. Lemon’s health benefits include the following: https://howtostorecannabis.com/how-to-germinate-marijuana-seeds-in-paper-towel/

gravid svamp i underlivet behandling

(gravid svamp i underlivet behandling, 19. 4. 2021 11:29)


Thank you, I have recently been looking for information about this topic for a long time and yours is the best I've found out so far. However, what concerning the bottom line? Are you certain about the source? gravid svamp i underlivet behandling nego.nnutunman.com/map30.php

fel på internet

(fel på internet, 19. 4. 2021 6:50)


Now I am going to do my breakfast, once having my breakfast coming over again to read other news. fel på internet pefu.gruborwom.com/trends/fel-p-internet.php


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »